Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon rossz...

Mit tegyek, ha nagyon rossz társaság vagyok?

Figyelt kérdés

Mindenkivel nagyon jól el tudok beszélgetni az egyetemen, de csak akkor, ha kettesben vagyunk. Azonban ha már egy csoportról van szó, egyszerűen ledermedek. Nem merek megszólalni, de ha mégis megteszem, csak leépítem a társalgás színvonalát. Semmilyen épkézláb megnyilvánulásom nincsen, és ez nagyon bosszant, mert egyébként újságírónak tanulok, és írásban nagyon jól ki tudom magam fejezni.


Ezért nincsenek barátaim. Segítsetek! :(


2015. márc. 31. 17:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Lassan oda sem merek menni senkihez, pedig nagyon jófejek a csoporttársaim. Nem vagyok kiközösítve (remélem), de lassan félek, hogy megkapom az "antiszoc, unalmas, furcsa savanyú ubi" jelzőt.
2015. márc. 31. 17:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is az a típus vagyok, aki addig érdekes, amíg nem nyitja ki a száját :DD


Próbáltál már megszólalni?

2015. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, persze. Akkor van a baj. :D Néznek rám, mint a hülyére, semmi produktív visszajelzés, visszakérdezés. Így végül egyre kevesebb önbizalmam lesz, egyre kevesebb motivációm, végül oda sem merek hozzájuk menni.
2015. márc. 31. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!