Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nincs a környezetemben...

Miért nincs a környezetemben olyan ember, akivel lehet egy jót beszélgetni? én vagyok rossz helyen?

Figyelt kérdés

Az elmúlt évek során sok rossz dolog történt velem, sok rosszat tapasztaltam meg. Ez kihat a mindennapjaimra, 'beteg' is lettem (szorongok, pánikbetegség, hangulatingadozások).


Nincs a környezetemben olyan ember, akivel letudnék ülni komolyan beszélgetni. Mindig csak a hülyéskedés megy körülöttem, a barátaim java része komolytalan. Nem bízok meg bennük annyira, hogy ilyen dolgokról beszélgessek velük.


Viszont van egy ismerősöm, akivel ilyen szempontból jó irányba haladok. Olyan, mint én, de benne sem bízok meg annyira, hogy beszéljek ilyen dolgokról.


Pszichológushoz, pszichiáterhez nem akarok és nem is fogok eljárni (pedig lehet, hogy kellene).


Mit tegyek?


19l



2013. szept. 26. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy? Mert ha igen, én szívesen beszélgetnék veled. Nő vagyok 31 éves.
2013. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem van rengeteg haverom énsem bizom megbenük sztem tök normális jobb félni mint megijedni hát nem találj egy barátot akivel mindent meg tudsz beszélni (facebook skype hotdog vagy egyébb más helyekken ) remélem segíttetem
2013. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én velem is! 11 éves vagyok!

Cuki helyes pofika! :O

2015. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!