Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mert nm birnak az uj osztalyta...

Mert nm birnak az uj osztalytarsaim?

Figyelt kérdés
IX.-es vagyok es uj osztalytarsokra leltem. Az a gond hogy en mindenkivel kedves vagyok de ok nem vesznek szamba. Foleg a fiuk. Valyon az a gond h en egy kicsit dundi vagyok, mert a tobbi csajjal maskepp bannak?
2010. febr. 21. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
7.ben velem is ez volt... De rájöttek hogy mekkora beteg állat vagyok belül (bírták a humorom) és onnantól fogva mindenki haver lett még most is... 10.-es vagyok már...
2010. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

Talán nem másokkal kellene foglalkoznod meg azzal hogy ki bír és ki nem.


TANULNI jársz oda nem pedig Celebsztárt játszani.


Törödj a tanulással, vagy a sporttal ha pedig úgyérzed keveset tanítanak, akkor jelentkezz át egy komolyabb iskolába.


Az összes iskolai barátságnak stb-nek vége szakad az iskolát követő 6-8 éven belül szal nincs értelme időt szánni az egész kiépítésére..


A tanárok legyenek a barátaid, hidd el abból profitálsz a legjobban még a későbbiekben is!


----▲

◄ ☼ ►

----▼

2010. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

12:36 gondolom ezt csak azért mondod, mert neked nem voltak barátaid a suliban. Nem lehet kibírni a sulit barátok nélkül. Mikor már csak azért jársz be, mert tudod, hogy ők ott vannak, és nem csak a felelés meg a dogavár rád.


Amúgy szerintem legyél továbbra is kedves velük, vicces, próbálj meg barátkozni, mondjuk dogáknál segíteni nekik hátha elfogadnak:)

2010. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 titak ***** válasza:
56%
így van ez az állatoknál is. Ha új jővevény akar csatlakozni a falkához egyszer - kétszer elmarják maguktol, de idővel befogadják maguk közé.
2010. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!