Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, teljesen...

Mit csináljak, teljesen aszociális vagyok?

Figyelt kérdés
Ha már egyszer társaságban vagyok, nem, mert nem bírnám elviselni, hogy körülöttem mindenki elvan egymással én meg egyedül ücsörögjek(bár ennek sokszor az is az oka, hogy nem akarom hogy ezért izének nézzenek, tehát megfelelési kényszerem is van kicsitxD) így vagyok pl a suliban. Ezen kívül nem is nagyon járok társaságba,se bulikba, se sehova, mert egyszerűen nem megy. Nem bírok úgy viselkedni, mint egy normál 17 éves lány, egyszerűen képtelen vagyk rá. Mit csináljak?
2010. febr. 21. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani: Gyakorold. Próbáld. Először is odahaza egyedül magadban beszélj hangosan. Mondjál verset, szépen hangsúlyozva, hallgasd a hanfgod, hogy hozzászokj. Olvashatsz is hangosan könyvből párbeszédet, éld bele magad a szerepekbe, stb. Nézd magad a tükörben, hogy megszokjad magad, és úgy beszélj.

Aztán kimerészkedhetsz az emberek közé. Eleinte próbáld rokonokkal, olyanokkal, akikhez van bizalmad, hívd össze egy szülinapra, bármire, vagy menj el idős vagy fiatal rokonhoz, közeli baráthoz. Aztán kérj meg valakit, hogy vigyen el kicsit idegenek közé, és mutasson be valakiknek. Itt már zavarban leszl, de meg lehet szokni.

Gyakorlati tanács: Rágjál rágógumit. Hihetetlen, milyen oldottá teszi az embert!

2010. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!