Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti elmennétek egy koncertre...

Ti elmennétek egy koncertre egyedül?

Figyelt kérdés
Holnap lenne egy koncert,amire mindenképp elszeretnék menni,csakhogy vizsgaidőszak van meg ilyenek,senkit nem találtam,aki ráér,ti szoktatok/elmennétek társaság nélkül egy koncertre?
2015. máj. 8. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán. Miért ne? A koncerteken olyan hangerő van, hogy teljesen mindegy, ki van melletted, kommunikálni úgysem tudtok egymással.
2015. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már voltam, nincs vele semmi gond, ha kell a kikapcsolódás, akkor kell, utána teljesíteni is jobban megy.
2015. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán, én is voltam, nemegyszer, nőként.
2015. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd ezt el!

2015. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A koncert fb eseményénél szoktak lenni olyanok, akik egyedül mennének és társat keresnek hozzá. Én is mentem így egyszer, jó arcok voltak akikkel végül összejöttem.


Amúgy milyen koncert?

2015. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!