Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ember ma már vagy magyarell...

Az ember ma már vagy magyarellenes, vagy "nagymagyar"?

Figyelt kérdés

Én szeretem a hazámat (nem vagyok szélsőges...), miért kell emiatt ilyen idióta szavakkal illetni? Egyáltalán mit jelent ez,hogy "nagymagyar"?

Ma már elvárás,hogy az ember utálja a szülőföldjét?


2010. febr. 24. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Nagymagyarnak szokták nevezni azt, aki túl büszke arra, hogy ő magyar (rendszerint velőből gyűlölik a zsidókat, a cigányokat és minden más etnikumot is - igazából fingjuk sincs, miért ez a gyűlölet, de ez a menő), a Himnusz a csengőhangja, csak Nagy-Magyarországos pólói vannak, nem tud különbséget tenni Isten és Szálasi között, mindenki antimagyar számára, aki hangot mer adni az övével ellentétes véleményének; és rohadtul irritáló.

Egy Jobbik-szimpatizáns (mielőtt még leantimagyaroznának a nagymagyarok :))

2010. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.De ezekből rám szerencsére egy szó sem igaz:)
2010. febr. 24. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

16:08


Szerintem meg nincs olyan, hogy túl büszke. Ezt leszámítva osztom a véleményed.

2010. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!