Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai zsidókat miért kell...

A mai zsidókat miért kell bántani? Miért nem szereti sok ember őket?

Figyelt kérdés
2008. aug. 30. 12:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

"Én szeretem Őket, ugyanolyan emberek, mint Mi.

"


Olvass bele ezzel kapcsolatban a Talmudba. Ki fogsz akadni. Te Egyenlő.

2008. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
38%

A zsidóság I.ten kiválasztott népe. Nem azért, mert több, mert jobb, vagy ilyesmi, hanem kiválasztott a parancsolatok betartására. Egy vallásos zsidó tudja, hogy a kiválasztottság nem kiváltság, sőt... Olyan életet élni, ami megkötésekkel jár, és nem mindig a legegyszerűbb.

Én önként csatlakoztam a zsidósághoz, betértem, magamra vettem a parancsolatokat, és azt gondolom, hogy vannak jó emberek, és rossz emberek, gazdagok, és szegények, stb., és ez független attól, hogy valaki zsidó, arab, nagyar, kínai vagy bármi egyéb. :)

2008. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy a Talmud magyar fordításban tudtommal NEM létezik, az, amit az antiszemiták gyakran idéznek, az a Luzsenszky féle "fordítás", ami nem az eredeti Talmud... Az olyan dolgokat ír, ami a Talmudban NEM szerepel...
2008. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
51%
Mer g*cik és ha látsz egyet köpd le ha csúnyán néz vissza üsssss...
2009. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugyan azt a kapzsi népnyúzó politikát folytatják mint régen. Semmit sem tanultak. Most is visszaélnek a gazdasági politikai erőfölényükkel.
2010. júl. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 hangmester válasza:
Aki nyitott szemmel jár az tudja hogy a zsido valláshoz jézusnak semmi köze mert a talmud azt írja hogy jézust és barátait a pokolban forró ondóba főzik az idők végezetéig.A zsidók mindig is üldözték a kereszténységet és minden más vallást. A világ ellen elkövetett legnagyobb terror cselekményért konkrétan a hirosima nagasakira ledobott atonbombát még nem hallottam hogy bárkit is elő vettek volna érte. Egyébként nem amerika szimpatizánsok a zsidók hanem általuk meghódított földrész egyike nem véletlenül hivják Newyorkot dzsuyorknak.És miért van a bankrendszer 100% ban a média 96% ban az ő tulajdonukban ez szerintem szemét dolog hogy egy népcsoport leural mindent.A zsidok minden embert aki nem zsido goj-nak azaz baromnak hívják. És még orákon át sorolhatnám , Azt mondják gazdasági válság van ez egy nagy hazugság arról van szó hogy kb 2 éve 2 nagy angliai bank túlnagyot próbált fogni csak nemjöt be és az ellopott pénzeket most mi gojok nyögjük ezek csak apro dolgok ezek után miért ne utáljuk őket.Csak ha azt nézük a minimál bérek nek a mostani duplájának kellene leni minmum mer az árak már ahoz is tul magasak, pl a benzin talán aranyat kevernek hozzá.Nemhogy bekusolnának ők itt csak vendégek tőlünk magyaroktól félnek mert az egyik legősibb nép vagyunk.Ausztráliában az egyik posta hivatalban ki van rakva a világ országai térkép és magyarország helyet new israel van írva,és most a bankokáltal elvett lakásokat izraelbe áruják nem itt milyen érdekes.ÉS az iskolákban magyarnyelvet tanitanak.Na nagy okosok erre varjatok gombot egyébként a Fehérkéményseprők.hu-n ott vannak olyasmik amikről nem beszélnek pl bank stb
2011. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

az előző hozzászólónak nagyon igaza van!

a zsidó nép a legrasszistább a világon, "ki farkast ordít, maga a legnagyobb farkas"


a zsidók antiszemitáznak, rasszistáznak miközben a gojokat (nem zsidókat) legszívesebben kiirtanák.

2012. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Azért nem szeretik a sokan a zsidókat, mert a pénz az istenük, és a hatalom megszerzése az életük értelme. Sajnos a vallásuk erre tanítja őket. Inkább sátáni, mint isteni. Persze vannak kivételek. Nem véletlen, hogy kétezer éve üldözik őket a világban. Bárhol is bukkannak fel, ott sok lesz a szegény, ők viszont egyre hatalmasabbak és gazdagabbak lesznek. Képtelenek beilleszkedni abba a környezetbe, ahová csöppennek. Saját magukat teszik kívülállókká. Nagyon veszélyesek tudnak lenni egy közösségre, vigyázni kell velük, mert szeretnek bomlasztani. De azért nem kell őket utálni, ők ilyenek.
2012. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 kassai istván válasza:

MÁRIA TERÉZIA, Ausztria, Magyarország és Csehország királynője (1771-1789)

"A továbbiakban egy zsidó sem maradhat itt, mindegy milyen indoklással írásos engedélyem nélkül. Nem ismerek egy másik kellemetlen kártevőt az államon belül, mint ezt a fajt, akik csalásukkal, uzsorájukkal és pénzkölcsönzésükkel elszegényítik az embereket és semmitől sem riadnak vissza, amit egy tisztességes ember nem csinál. Következésképpen amennyire csak lehet, meg kell szabadulnunk tőlük."

2012. dec. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 csodafarkas válasza:
Milyen hatmillió?
2013. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!