Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti loptatok már valamit?

Ti loptatok már valamit?

Figyelt kérdés

2015. jún. 13. 10:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Számomra más tulajdona az szent és érinthetetlen, és elvárom ugyanezt a másik irányban is.


De alsós koromban egyszer hazavittem egy mágnest, aztán másnap vissza is vittem, mert, hogy hasonlattal éljek, "égette a zsebem".

2015. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Alsóvan az egyik osztálytársamtól egy witches radírt.
2015. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*alsóban
2015. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban egy nyalókát,anyutól egyszer 500ft-ot(nagyon szégyenlem a mai napig:( ) Melóhelyről meg szerintem nincs olyan ember aki nem hordana haza tollat,csipeszt,vagy bármi kis dolgot.
2015. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Általános alsóban egy radírt, de olyan bűntudatom volt, hogy elástam a hátsó kertben (ahelyett, hogy vissza adtam volna). Később megmondtam a lánynak és bocsánatot kértem.


A munkahely, hát nem tudom... amíg boltban dolgoztam nekem eszembe se jutott elhozni akár csak egy gramm szalámival többet mint amennyit a papírra írtam, mások viszont rendszeresen hordták el a sonkát párizsi áron.

Most apukám irodájában dolgozom, innen hazaviszek ezt azt, de vissza hozza :D

2015. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

7 évesen néhány Turbó rágót egy boltból. Otthon lebuktam vele. Alapos fejmosás lett belőle.

Olyan időnként megesik, hogy magamhoz veszek valamit figyelmetlenségből, ami nem az enyém, de amint észreveszem, szólok a gazdájának, hogy nálam van, ne keresse, és elviszem neki, vagy következő találkozásnál visszakapja. Ez általában meló közben fordul elő, kéziszerszámoknál.

2015. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Egyszer. Napot. Azóta is sajnálom azt az időt, mennyi mindenre jó lett volna.
2015. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jún. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
...igen, nem is keveset. Sajnos kleptomániás vagyok:(
2015. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sminkeket, ékszereket, cicanadrágot kínaiból, csokit, péksüteményt, bort. Mindenféle cuccot mindenhonnan, C&A-ból, Tescóból, Lidlből, Pennyből, Százforintosból. Sose buktam le.
2016. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!