Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ti loptatok gyerekkorotokban...

Tanárúrkérem kérdése:

Ti loptatok gyerekkorotokban csokit a boltból? Hogy gondoltok erre vissza?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Igen, mint telepi kulcsos gyerekek nekünk ez minden napos poén volt, ha jól emlékszem ('80-as évek közepe-vége) akkor az akkor kapható tejporral kezdtük és egész az üveg whisky-ig jutottunk, bár ilyen csak 1x volt és az után már nem is csináltunk ilyet többet. Sikerült a "csúcson" abbahagyni.. :D
2013. okt. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
74%
Én igen .. Tiszta szégyen. talán 8,9 éves koromban. Nem féltem a lebukástól mert rokon néni volt a boltos. Úgy gondolom,hogy gyerek voltam. Megtörtént. Azóta nem lopok autókat, nem törtem be sehova úgyhogy, talán ez ott abba is maradt. Tudom én, hogy miért tettem...
2013. okt. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem loptam üzletből, eszembe sem jutott.


Viszont egyszer loptam, az óvodában elemeltem az egyik gyerek cukorkáját, és a WC-ben akartam megenni. Persze lebuktam. Büntetésre nem emlékszem. Azóta nem jutott eszembe ilyen.

2013. okt. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem loptam, sőt otthon se vettem el, ha azt mondták, hogy nem ehetek csokit, pedig nem volt elzárva.
2013. okt. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
elcseszett egy gyerek voltam, sosem még csak eszembe sem jutott lopni ^^
2013. okt. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. okt. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, eszembe se jutott ilyesmi.
2013. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Most komolyan, az első válaszolón (Digo) mit kellett lepontozni? :D Irigység támadt abban, hogy ő nem bukott le?


Én szégyellem, de előfordult, hogy loptunk, hiába kaptunk édességet mindig, ha benyögtük. Nincs olyan gyerek, aki nem csinál rosszat legalább egyszer. :)

2013. okt. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én soha sem loptam semmit.

... várj csak ... szoftver nem számít ugye? :P

2013. okt. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Csokit nem, csak cigit. Meg szifonpatront. Anyám megkért, hogy vigyem vissza az üreset, és hozzak újat. A pultos kicserélte, én pedig kisétáltam vele.
2013. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!