Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy horror műfajú történetet...

Egy horror műfajú történetet szeretnék írnj? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nekem lenne elképzelésem, csak nem igazán érzem jónak.

Titeket milyen témák érdekelnének ebből a kategóriából?

Milyen témák vannak akik olyan "nem annyira híresek"?

Engem az ilyen elmegyógyintézetes, sorozatgyilkosos, esetleg paranormális gondolkoztat.

Mitől lesz jo, igazán megborzongtató egy igazi horror történet?

( Írtam már több horror történetet, amik sokaknak tetszettek, de én úgy érzem többet is kivitelezhetnék.)

Remélem lesznek normális válaszok, amikérg hálás lennék! :->



2015. jún. 26. 20:38
 1/2 A kérdező kommentje:
*írni.
2015. jún. 26. 20:41
 2/2 anonim válasza:

Nem az a lényeg, hogy a téma, amiről írsz, ne legyen annyira híres. Egy kevésbé népszerű témában is írhatsz elcsépelt fost, míg egy népszerű, felkapott műfajban is alkothatsz eredetit, maradandót. Rajtad áll, mit hozol ki belőle.

Számomra azok a történetek a legijesztőbbek, ahol nem tudom konkrétan, mitől is kell félni. Nekem azok a sztorik a kedvenceim, amelyekben nagyon kevés, vagy akár egy csepp vér sem folyik.

Az igazán jó horror a lelket kavarja fel, ne a gyomrot, én azt mondom.

2015. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!