Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elmagyaráznátok a történetet...

Elmagyaráznátok a történetet nekem?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy a Démonok között című film egy valós történet alapján készült megtudnátok nekem mondani hogy mi az ami valóságos a történetben?

2014. jún. 4. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt írja az egyik oldal:

Azt hihetnénk, hogy ilyesmi csak egy forgatókönyv-írónak juthat eszébe, pedig ez a történet megtörtént eseten alapul. A paranormális esetek két világhírű kutatója, Ed és Lorraine Warren jegyezte fel annak a családnak a történetét, melyet a világtól távol, egy tanyaházban nem evilági lények terrorizáltak.

Szóval számodra csak akor igaz ha hiszel a természetfeletti dolgokban. Mert úgy tűnik egy családdal igen is megtörténtek hasonlók és a film ezt tálalja kicsit felspékelve.

2014. jún. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És te elhiszed ezt csak mert olyan fura h valakivel ezek tényleg megtörténtek nem ?
2014. jún. 5. 21:47
 3/3 anonim válasza:

Akármit mondhatnak,az attól nem biztos hogy igaz is!

Ez csak egy tipikus reklámfogás,nem mellesleg így sokkal ijesztőbb.

2014. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!