Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Idősebbek egy fiatal kezében...

Idősebbek egy fiatal kezében drágább okostelefon láttán miért jegyzik meg gyakran "Minek neked ilyen okostelefon, úgysem használod ki"?

Figyelt kérdés
Számomra csak azért érdekes, mert nem hiszem, hogy ő úgy ahogy nap mint nap Nasa -s felvételeket elemezget az ilyen-olyan Samsung -án. Másrészről még egy fiatalabb használja mondjuk játszásra, addig ő legjobb esetben is csak a Tinder -t bújná egész nap rajta. Vélemény?

2015. jún. 29. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a játék az amivel teljesen kihasználod a telefont? :D
2015. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem :), csak valami számítás igényesebb feladatra gondoltam.
2015. jún. 29. 21:39
 3/9 anonim válasza:
53%

Valóban nem kell egy átlag felhasználónak Galaxy S6 vagy iPhone, böngészésre, emailezésre minek? (Játékra tabletet kell venni)

Hacsak az illetönek nem célja TeamViewer-en keresztül Crysis 3-at tolni, (:D) nem kell atomerőmű!

Ezeket a sorokat egy alcatel ot 991-ről írom...

2015. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Számításigényesebb feladat pl?
2015. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne szóljon be senki senkinek a telefonja miatt, mit érdekli kinek milyen van. Bár azért én is hatalmasakat tudok nézni, amikor itt a gyk-n ecseteli valaki, hogy ő az 5-6 éves gyerekének okostelefont meg tabletet fog venni, a válaszolók fele meg még adja is alá a lovat.
2015. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Különböztessünk meg két dolgot.

1. Egy eszköz sokféle célra használható, és ha azt azért vettem, mert azokat a funkcióit használom,amik éppen ezen a legjobbak, akkor célszerűen választottam. Ha divatból vettem, a lehetőségei töredékét használom ki, ráadásul,amire használom,arra van jobb eszköz,akkor joggal vethető fel "minek az neked".

2. Az okostelefon ma éppen az a termék, ahol az üzleti reklámcél sokszor lényegesen fontosabb, mint a funkció. Sok terméket ruháznak fel haszontalan, vagy a széles felhasználói réteg zöme által soha nem használt funkciókkal, csak mert trendi. Acél éppen a trendiség és nem a használat. Ez olyan üzleti cél,aminek sokan bedőlnek, és náluk is jogos a kérdés, "minek az neked".

2015. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Mert köcsögök, irigyek. Ők azok, akik itt azt hangoztatják, hogy minek neked az, az én időmben telefon se volt, mégis túléltük.


Semmi közük hozzá kinek milyen telefonja van. Az más kérdés, hogy a többségnek tényleg nincs szüksége csúcstelefonokra, de hát ha megengedheti magának, akkor hadd vegyen olyat, amilyet akar.

2015. jún. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Hetesnél a pont...


azt a fiatal húszéves lányt nem merik megkérdezni, honnan van a nevén levő merci terepjáró, vagy a húsz éves aranyifjúnak a 7-es BMW? megasztán mi is az a drágább okosteló..mert szerintem a kétszáz feleti már picit húzós, de alatta? a drága telefonnál nem fordulhat nagyon elő, hogy nincs rajta valamilyen lehetőség, vagy nem tudod letölteni, mert nem fér el, vagy a szoftver nem kezeli.

Nálunk csúcsgépek vannak, és még senki nem kérdeezte, minek...csak az arcokon látni némi sárga foltot...


van, osz jónapot. a viág ilyen.


egyébként a sötétség az irigység szülője.

2015. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyakran? Fittyfenét. Hányszor fordult már elő ez veled? Talán már megesett egyszer? Egyszerűen nem életszerű, ez egy álkérdés, nem létező problémáról. Ez a véleményem.
2015. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!