Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináltatok/mondtatok volna?

Mit csináltatok/mondtatok volna?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm, hogy elolvassátok a történetem.


Munkahelyemen történt. Elmentem toalettre, majd megálltam a mosdóban, hogy kezet mosok. Belenéztem a tükörbe és észre vettem, hogy van egy pici korpa a hajamon. Oda hajoltam a tükörhöz és próbáltam lesöprögetni a hajamról, mintegy rendbe szedni magam. Közben nyílt a wc ajtaja és megállt egy kolléganő kezében egy vizes kulaccsal, hogy feltölti. Én hátra léptem, hogy oda engedem a mosdóhoz, erre ott állt nézett szúrósan, hogy bocs, de elment a kedvem és elment.


Én meg csak ott álltam, se nyelni se köpni nem tudtam. Ápolt/tiszta nő vagyok. Tudtommal a mosdóban az ember rendbe szedheti magát. Vagy miután észre vettem azt a kellemetlen korpát, hagynom kellett volna a hajamon?


Tudom, hogy az egész történet banális és nekem sem ez az életem problémája, de mellbe vágott ez a beszólás. Ráadásul úgy, hogy én 40 Ő kb. 50 éves.


2015. júl. 29. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már el is felejtettem volna azóta, nem hogy kérdést írjak ki róla...
2015. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. júl. 29. 21:38
 3/6 anonim válasza:
Elég nagy bunkónak tartom. Neki biztos sosem korpás... Ne is foglalkozz vele! :) Pont azért zavar, mert ez is azt mutatja, hogy igényes vagy önmagadra!
2015. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Sonadora!:-)
2015. júl. 30. 06:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Az emberek nem tökéletesek. Van aki igyekszik folyamatosan javítani ezen (mondjuk te), és van aki a tökéletlenségéből próbál dicsőséget eszkábálni (például a kolléganőd). Neki nem fog sikerülni, neked pedig érdemes kicsit magabiztosabbnak lenned. Te állsz nyerőre, hiszen a te utad a jó irány. A magabiztosság egyik alapja annak tudása, hogy senki sem tökéletes, de mindenki javíthat rajta.

Sokféle ember van. Engem az ilyen motivál, biztosan válaszoltam volna. Valahogy így: biztos vagy benne, hogy előtte volt?

2015. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm a válaszodat, de nem igazán értem mit szeretnél mondani az utolsó mondattal: Biztos vagy benne, hogy előtte volt?

Válaszodat várom. Köszönöm.

2015. júl. 30. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!