Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amikor rájöttetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor rájöttetek, hogy megcsaltak, hogy mondtátok el a párotoknak? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Valami olyasmi kellene, amitől kifekszik.

Gyerekkel alapból nem zsarolnám, de bele lehet venni a szövegbe.

Magamat nem akarom lejáratni. (pl felteszem az oldalára a bizonyítékot,ilyesmi)


Ami az érdekes, hogy igyekeznénk rendbetenni a dolgokat, erre tessék, folyamatosan a képembe hazudik.


2014. márc. 25. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
én átküldtem neki emailben a képet, mikor épp a bohócot polírozta az épp aktuális szeretőm.
2014. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem rossz, de látni akarom a reakcióját.
2014. márc. 25. 15:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor mutasd meg neki a bizonyítékot és látod majd a reakcióját.
2014. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én montam neki üljünk le beszéljünk és montam neki tudom hogy megcsaltál ezért jobb ha eltakarodsz mig szépen szolok!! öö meg csak pislogot!! megse tudodtszólalni!
2014. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha olyan nyomtasd ki a bizonyítékokat, és ragaszd fel a szoba falára, amint belép elájul...(enyhe túlzással)
2014. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
amúgy nagyon sajnálom! Legyél erős!
2014. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem a szerető hivott fel,majd küldött emailben pár képet,amiből egyértelmű lett.

Volt kb 4-5 órám amig dolgozott.

Összepakoltam a cuccát (szerencsére ő költözött hozzám),bepakoltam a kocsiba,kinyomtattam két olyan képet,amin meztelenül van a csajjal,elvittem a cuccait és a képeket az anyukájának,és odaadtam azzal,hogy így sosem lesz unokája (akkor már 2 éve nyaggatott minket az unokával).

A lakásba már nem engedtem be,elzavartam,lépcsőház hallhatta,nem érdekelt.

(bár ha jók a madárkáim,nem tőlem kapta a legnagyobb pofont, a nagyonvallásos anyukája,aki szerint e magcsalás kb istenkárolás is,na,ő vette kezelésbe)

2014. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Költőnő? ***** válasza:
100%

én anno sajnos telefonon mondtam el neki, h tudom. Se köpni, se nyelni nem tudott. Mindenesetre olyannyira szégyellte magát, h a cuccaiért is akkor akart jönni, mikor nem voltam otthon.

Mondtam neki, h neeem barátocskám, ezt nem így játsszák. Szépen, előttem fogod összepakolni, amit elviszel.

(belehaltam, de megérte)

2014. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz.

Alapból nagyrészt az én hibám, nem kívánom vele a szexet.

Így megértem, hogy félrelépett. De amiket olvastam (sajna nincs meg), meg amit kiderítettem nagyon kiverte a biztosítékot.

Ha mondjuk titokban csinálta volna, senki nem tudna róla, de még le is járatott pár ember előtt, akinek mesélt.


Van gyerek is ugyebár.

2014. márc. 25. 15:52
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Amitől kifekszik?


Összekészítenék egy tálca sütit, és amikor hazaér mondanám neki, hogy mivel bővült a "család" gondoltam meglepem egy kis sütivel, vigye el neki nyugodtan.


Mivel elsőre értetlenkedne nem mondanék semmi többet, csak hogy nyugi várj egy kicsit, van még egy kis meglepi a szobába.

Bekísérném, majd rámutatnék az összekészített cuccaira, hogy ezeket se felejtse itthon. A szennyesét kis kosárkába a szros gatyájával a tetején.


Szerintem elég ütős lenne. A bizonyítékot talán ezen a ponton mutatnám meg, az ajtóra mutatva, komment nélkül.

2014. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!