Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, csináltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csináltatok már olyat, hogy egy srác elhívott titeket talizni, de nem mondtatok se igent, se nemet, csak kerteltetek? Fiúk, éltetek már át ilyet, persze fordított szereposztásban?

Figyelt kérdés
Lányok, mi volt az okotok, hogy nem adtatok konkrét választ? Fiúk, mi lett a vége, elment veletek végül a csaj, ha először nem mondott se igent, se nemet?

2012. szept. 25. 19:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Velem volt, és elég érdekes eset(fiú vagyok). Élőben találkoztunk először, aztán facebookon dumáltunk(mindig én írtam rá). Aztán megpróbáltam elhívni, de nem mondta azt konkrétan, hogy nem, hanem mondott mindig valamit, hogy a szülei nem engedik, vagy éppen valami más, és hogy ne haragudjak. Végül megszakadt közöttünk a kommunikáció, de nem haragból vagy ilyesmi, egyszerűen csak megszakadt. Aztán hónapokkal később ő keresett fel, mert volt egy rendezvény, ahova mind a ketten el szoktunk menni. Facen írt, aztán a rendezvényen csak úgy elém pattant megölelt és kérdezgetett, hogy mi van velem, meg ilyesmi. Azóta is csak néha napján írok rá :) szerintem nem akar tőlem semmi komolyat, szimplán csak baráti viszony :)
2012. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, egyszer csináltam már ilyet. Neten ismerkedtem az illető fiúval és azért húztam az időt, mert féltem a találkozástól. Végül belementem. 21/L
2012. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt hozzátenném, hogy amikor azt mondta, hogy a szülei nem engedték, erősen kamu szagú volt, mivel később írt olyat, hogy elhívta őt egy fiú randizni, és, hogy ott mi történt stb. Arra persze rögtön elment :D Ez még azelőtt volt, hogy felkeresett volna, közvetlenül ez után szakadt meg közöttünk a kommunikáció.
2012. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
a csajok nagyon is értenek a szarkeveréshez...
2012. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

4-es ez nem sz@rkeverés hanem önvédelem.

pl. a perverz, aggresszív, beteg fejű pasikkal szemben akik esetleg bántanának ha nem-et mondana a csaj.

én mindig kertelek ha nem tetszik a pasas, egyszerűen azért mert nem bírok nem-et mondani. mindig arra neveltek hogy legyek kedves, rendes, cuki, mindenkinek nyaljak tövig mert csak akkor fognak szeretni meg befogadni... és az élet is ezt igazolta.

így soha senkit nem bántok meg szándékosan, mindig azt mondom hogy : hát persze, majd megbeszéljük valamikor, hogy legyen a találkozás de most sietek ... aztán letiltom vagy csak olyan időpontban lépek be hetekig, amikor nincs fent.

ez van, ilyen vagyok, van aki mer bunkózni, én nem.

egy idő után úgyis rájönnek hogy üresek az ígéreteim és nem nagyon foglalkoznak velem tovább.

vagy ha "szavamon fognak" mindig azt mondom hogy "hát én mondtam hogy majd megbeszéljük de sok volt a dolgom, most is rohanok" és ha nem enged el addig amíg nem mondok időpontot neki, akkor előtte való nap hirtelen "beteg leszek" és saaaaajnos nem tudok elmenni (persze úgy csinálom hogy ténylegesen otthon maradok, vagy olyan helyre megyek csak ahol ő és a kémei nem lehetnek).

szóval, valahogy túl kell élni a barmokat, a lehető legkisebb megbántás elkerülésével.

így nem azt fogják mondani hogy "de egy kötsög bunkó aki elutasított/h.lye beképzelt p.na" hanem hogy "ó de gonosz a sors hogy mindig közbejön valami" ...és közben úgyis találnak mást, onnantól meg nyugtom van.

2012. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

22.17-„egy idő után úgyis rájönnek hogy üresek az ígéreteim és nem nagyon foglalkoznak velem tovább. ”


Hát ez az kislány, közbe te éled a világodat, ő addig reménykedik.


Asszem ennél nagyobb bunkósság nincs is, hogy ő megteszi az első lépést, te még arra se méltatsz, hogy őszintén válaszolj!!!


ÉS a legtöbb lány ezt teszi. Elfelejtitek, hogy nem csak bunkó és pervez fiúk vannak. Vajon nektek miéye érzés, lenne ha a fiúk is így viselkednének veletek, miközbe ti szerelmesek vagytok és várjátok azt az igen vagy nem szót!!


Ez nem nevelés kérdése, ez intelligencia kérdése. Ennyi eszetek sincs, hogy normális és határozott választ adjatok. Meglehet ezt úgy tenni odamész, NEMMET mondatsz és otthagyod. DE A DOLGOKAT LE kell zárni! ÉS ő perdig ezt érzi, hogy még annyira se volt elég, hogy őszintén válaszoljatok, szánalmas!!

2012. okt. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
54%
ez egy gusztustalan viselkedési formája a női nemnek egyértelműen
2012. okt. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

07. 52 vagyok:


jah és ne magyarázkodjunk, nem kell a körítés semmihez, a legszarabb dolog a semmibe magyarázkodás- pofázás.

2012. okt. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Érdekes dolgot írt le a 22:17-es lány. Ez a folyamatos terelés, de semmi konkrét igen, vagy nem. A csaj akiről írtam, haverom ráírt, hogy most szombatra, azaz tegnapra nincs-e kedve eljönni velünk mászkálni, a csaj megkérdezte, hogy én is ott elszek-e, természetesen nem csak hármasban, hanem kettőnkön kívül jött még két csaj. Ez volt még szerdán. A csaj írta, hogy találkozni fog egy haverjával, de találkozhatunk, és majd ír, hogy pontosan mikor. Hát nem írt. Haverom ráírt, hogy tudja-e már, hogy mikor találkoznak. A csaj visszaírt, hogy még nem, de majd szól. Tegnap délután írt, hogy bocsi, hogy nem írt, de rosszul lett, még előző este és a haverjával sem találkozott, és ne haragudjunk. Mondtam haveromnak, hogy ha erre válaszol írja, oda hogy üdvözlöm a csajt. Válaszolt is, a csaj vissza is írt, hogy ő is üdvözöl mindenkit. Ez a jelenség tökéletesen megfelel annak amit a kedves 22:17-es válaszoló leírt, de... eddig minden igaz lenne, csak, hogy készült jó pár kép, és egy videó is a tegnapi napról, fel is töltöttük, haverom feltette a videót is, amin én vagyok rajta csak, és csak ezt az egy videót likeolta be. Nos, ha azt akarná, hogy elfelejtsük, pontosabban elfelejtsem, akkor szerintem nem likeolgatna, sőt nem is keresett volna meg hónapok után. Mégis azt érzem, hogy nagyon terelt most is...
2012. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
ez egyfajta csaj paradoxon, szerintem ők sem értik magukat, viszont ilyenkor azt szokták csinálni ha sokáig így megy hogy beraknak a többi 30 online barát bólogató kiskutya kategóriába, mert megszakítani meg nem akarják a kapcsolatot viszont félnek találkozni. Nagy g*ciség de ez van
2012. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!