Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csináltatok már olyant, hogy...

Csináltatok már olyant, hogy rájöttetek, hogy valaki átver a kilétével, de nem mondtátok el neki, beszélgettetek vele inkább tovább?

Figyelt kérdés
Szóval mintha nem jöttetek volna rá ugyanúgy beszélgettetek vele tovább, közben meg röhögtök rajta, hogy nem tudja hogy már lebukott.
2014. okt. 17. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen
2014. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"ők viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk. Ez a tudás az ami miatt menekülnünk kell"
2014. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ez komoly? Valaki leul veled szemben es azt mindja kovacs, de valijaban szabo? Es ezen rohogsz? En mondanam, hogy a 3/3-as ugyoszzalytol van meg az anyaga, nyugodtan beszelgessunk tovabb, mintha mégis kovacs lenne, mert az jobban tetszik. De higy nem szolnek...jateknak elmegy, de minek...:-). En meg ezen szorakoztam egy jot:-D
2014. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen
2014. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az ellen nem véd
2014. okt. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mért hazudna valaki nekem a kilétéről?
2014. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt a gyik-on előfordulgat:DD
2014. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl sok szabadidőm van, de már többször is előfordult ilyesmi. Gyakran szoktak rám írni magukat lánynak kiadó trollok, csak sajnos sokuk túl buta ahhoz, hogy hitelesen játssza a szerepét.
2014. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen. De csak azért nem mondtam el neki, hogy ismerem kb. 6 éves kora óta, mert ő sem mondott nekem igazat. De amiket mondott, azon nagyon jókat nevettem :D
2014. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!