Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik Magyarország legrejtettebb...

Mik Magyarország legrejtettebb képességei?

Figyelt kérdés
Pl. szerintem ritka képessége az a magyaroknak, hogy megkeresik a többiekben a hibát és ravasz módon használják azt ki ellenük, ezáltal magyar negatív érmét állítanak elő, aminek lényege, hogy ők attól lettek gazdagabbak, hogy a többiek szegényebbek lettek.
2015. aug. 4. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ezt nem tapasztaltam. Emellett ez nem képesség, inkább hiba. Sok tudóst, orvost, és hasonlóan fontos embert nevelünk ki, csak nem maradnak itthon, mert nem kapnak pénzt. Külföldön viszont jó pozíciókat szereznek.
2015. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor úgy néz ki hibáztam.
2015. aug. 4. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit írtál kérdező pl.-nak, az nem rejtett, hanem nyílt "képesség" és sajnos valós dolog.

Rejtett képesség pl.: a (normális) gondolkodás. Mindig van valaki, aki megmondja a "frankót", a nép azt el is hiszi, úgy is bólogat. Viszont szerencsére mindig van egy kisebb mag, aki nem áll be a sorba, és valami egyedit, az általánostól eltérőt csinál - ugyanazon a dologgal kapcsolatban, (amire a nép csak bólogat), de más megközelítéssel -, amivel sikert ér el, és ez egy szuper dolog.

2015. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!