Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek nem szeretik a...

Az emberek nem szeretik a kövér embreket? Lenézitek őket?

Figyelt kérdés
miért? miért nézitek le és nem szeretitek őket? tudjátok milyen szar és fájdalmas érzés ez? a vékony nem különb a kövérnél
2010. márc. 9. 15:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

bántanak? ne foglalkozz olyanokkal.egyébként úgyis látják rajtad ha utálod magad és nem fogadod el úgy ahogy v an ezért is bántanak...de akik ezt csinálják őket is bántják vagy bántották.valakin meg kell bosszúlni

de én am nem utálom őket és nem nézem le.sőt miért kell kategorizálni h kövér és vékony? ember ember. nő férfi

2010. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Szia , én nem nézem le a kövéreket. A legjobb barátom is kövér és egy igen jó haverom is, akinek baja van a kövérekkel azt csak sajnálni tudom!
2010. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem tudják milyen nehéz lefogyni. Illetve azért, mert azt hiszik, hogy aki kövér, az egész nap zabál és lusta. Ebben van is igazság, de azt figyelmen kívül hagyják, hogy az emberek 90%-a zabál és nem mozog semmit, mégse lesz mind kövér, csak egy részük. Hát aki ilyen peches génekkel rendelkezik és nem küzd ellene, azt a primitívek lenézik. Tapasztalatom szerint azok nézik le a legjobban a kövérket, akik pizzán, hamburgeren, csokitortán élnek, utoljára tesiórán mozogtak, de alkatilag nem híznak. Érdekes.
2010. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Hát én fiú vagyok és nem lenézem őket ahogy senkivel se vagyok elő ítéletes SENKIVEl kicsit a melegek zavarnak de amúgy senki. Na de nekem az a baj az elhízott emberekkel ( tapasztalat) , hogy tiszta zsír mint az állat ezzel nincs is semmi baj csak az, hogy csodálkozik rajta. Én csak olyan elhízott emberrel találkoztam, hogy a kocsi a p*ja alatt van nem bír sétálni vagy valami semmire nem képes még a wc-re is kocsival akar menni. Én nem vagyok vékony szerintem pont jó 185 82 kiló és sportolok nem is keveset 4- este 6 ig néha szóval nem sírni kéne.
2010. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Nem nézem le a kövéreket,és nincs is velük bajom.A legjobb barátnőm is kövér,és anyukám is kövér.Egyáltalán nem érdekel ,hogy most kövér-e vagy vékony-e egy ember,ha jófej ,kedves vicces,és jó barát....
2010. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
48%
Azt én sem szeretem,hogy elkezdik mondani hogy ilyen kövér vagyok,meg olyan,panaszkodnak.Közben már reggel 6kor olajos,zsíros lángost esznek,meg pizza,meg minden zsíros kaja,mozgás,vagy valami sportot meg nem csinálnak.
2010. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
azért ez vicces:D honnan tudjátok h azt eszik egész nap?:D nekem a legjobb barátnőm kövér.de normálisan eszik és keveset.genetika emberek!!!
2010. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Csak azokat utálom akik nyajognag hogy jaj milyen kövérek meg milyen szemetek az emberek hogy lenézik a kövéreket ahelyett hogy megpróbálnának változtatni a helyzetükön.

Csak ugye mindig könnyebb másokra mutogatni meg sajnáltatni magunkat ahelyett hogy sportolnánk a változásért.

2010. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Meg azt se bírom amikor a genetikára fogják a dolgot, nem pedig a lustaságra, 1000 emberből 3 nak pajzsmirigy gondja vagy cukorbetegsége. A maradék 997 szimplán csak önsajnáltató lustaság szerintem.
2010. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

16:13!


Ne keverd össze az endokrinológiai problémát és a hízásra való genetikei hajlamot! A kettő két teljesen külön dolog.


Ebből is látszik, hogy fingod sincs az egészről, csak ítélkezel!

2010. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!