Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Férfiak? Lenézitek a nőket?

Férfiak? Lenézitek a nőket?

Figyelt kérdés

Most ezzel nem arra akarok célozni, hogy minden férfi ilyen, csak egyszerűen a véleményetekre vagyok kíváncsi. Ma már egyre több helyen látom, hogy a nők így, a nők úgy... És ebből nekem az jön le, hogy némely férfi magasabbrendűek érzi magát. MIért van ez? A fiatalok körében is gyakran látom (elvégre még én is fiatal vagyok), hogy a fiúk csak puszta "objektumoknak" tekintik a lányokat, akiket megkapnak, aztán eldobnak, de nem figyelik az érzéseiket.


Én nem nézem le a férfiakat, csak azokat, akik erre rászolgálnak, ahogy erről már fent is írtam. A nyáladzó, kényes plázapi*ákról viszont nekem is megvan a véleményem.

Szóval Férfiak! MIt gondoltok erről? Ti lenézitek a nőket? Vagy csak azokat, akik erre rászolgálnak?


2011. júl. 2. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem nézem le a nőket valamiféle hímsovinizmustól vezérelve. Azokat természetesen nemtől függően megvetem, akik azt megérdemlik. Egyébként vannak nők (tipikusan az elváltak ilyenek), akik rendszeresen mondják, hogy "ti férfiak mind egyformák vagytok", "a pasiknak az agya a gatyájukban van", "titeket csak a szex, a foci meg a pia érdekel" és hasonló sztereotípiák. Mégsem mondanám, hogy a nők általában lenézik na férfiakat, mert ez nem igaz.
2011. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem. A nők néznek le minket.
2011. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, Kedves Első, vannak ilyenek. Saját tapasztalatból mondom, hogy van, aki ezt kiskorából tanulja, az apja mintájáról. Az én apám is ivott, folyton pókerezett, nem volt más számára csak a pia, a póker, meg a foci... de attól még nem gondolom azt, hogy minden férfi ilyen.
2011. júl. 2. 14:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind férfiak, mind nők között vannak olyanok, akik lenézik a másikat, pusztán azért mert férfi, illetve nő az illető. Én nem vagyok ilyen. Viszont aki ostobán viselkedik, buta azt lenézem, fensőbbrendűnek tartom magam. Ez nem tudom mennyire jó, sokat gondolkoztam rajta, de mindegy, nem ez volt a kérdés :)
2011. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
14:13- Akik úgy viselkednek, azokat én is lenézem, még a nők között is, szóval ebben egyetértünk :D
2011. júl. 2. 14:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"akiket megkapnak, aztán eldobnak, de nem figyelik az érzéseiket."


Ó, mert ilyen lányok között nincs legalább annyi.


Senkit nem nézek le, csak azt, aki rászolgál, de mindegy, férfi vagy nő.

2011. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"csak puszta "objektumoknak" tekintik a lányokat"


Ezen felnevettem.


Én nem nézem le a nőket. Vannak dolgok, amik nem nőknek valók (ahogy olyanok is, ami nem férfiaknak) és nem nézem jó szemmel, ha egy ellenkező nemű ilyesmibe kezd, de tisztelem és szeretem a nőket.

2011. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem nézem le egyáltalán őket. Nemtől függetlenül vannak agyilag zoknik, bunkók és lenézőek. Sajnos nem is kevesen.


"A fiatalok körében is gyakran látom (elvégre még én is fiatal vagyok), hogy a fiúk csak puszta "objektumoknak" tekintik a lányokat, akiket megkapnak, aztán eldobnak, de nem figyelik az érzéseiket."


Vannak olyan lányok, akik könnyen adják magukat bárkinek, akinek van egy kis pénze (azaz mondhatni, hogy tárgyak). Ezeket tárgyként kezelik azok a férfiak, akiknek ez bejön.


Végezetül én sem szeretem azt, amikor egy nő férfiként akar viselkedni. Vannak női és férfi házi és egyébmunkák. Ezeket nem lehet, vagyis inkább hülyeség felcserélni.

2011. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőket nem, csak az olcsó, tüctüct hallgató meg csőgatyát hordó ribancokat.
2011. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja, az ilyen r*bancokat én is utálom. Most kezdek rájönni, hogy ezek tényleg megérdemlik, ha "tárgyként" kezelik őket. Nekem is volt olyan oszt.társam, aki azt hitte, hogy ő minden fiú álma, csak ő kell mindenkinek, riszálta a fenekét, az sem érdekelte, ha az illető foglalt... Egyszóval egy b*dös k*rva volt. Már elnézést.
2011. júl. 2. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!