Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tik nem unjátok? (lent)

Tik nem unjátok? (lent)

Figyelt kérdés
Na van ez a... egész minden nap ugyanazt a sza..rt csinálom felkelek reggelizek bemegyek dolgozni a sok hülye fejeket nézni felveszem a telefont jópofának kell lenni, hazamegyek bekapcsolom az a tévét megfürdök és ennyi minden nap....stb valami változást akarok se háború se semmi itt vagyunk és csak azért hogy megvegyük a legjobb tévét a telefon a kocsit.....
2010. márc. 9. 21:25
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
60%
ilyen bunkó válaszolókat!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%
Hétvégére szervezz mindig magadnak valamit, akkor van mit várnod és van miért túlélned a héköznapokat. Én pl túrázni szoktam, de biztos van még sok jó ötlet.
2010. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
na azért nem engedte hogy a ti szót használjam mert kiírt valami szart és nem tanácsokat kértem XD
2010. márc. 9. 22:00
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
Tik-Tak...
2010. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
49%
Ha unod, akkor ne fürgyé leeee !!
2010. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk szerezz be egy barátnőt, keress hobbit, ilyenek...
2010. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
De igen én is halálosan unom.Sajnos a dolgozásnál még nem tartok,egyelőre a tanulás nevű lélekölő-enegiakiszívó-monoton valami,az ami kitölti az életem.És igazuk van,csinálnunk kellene valami színes programot hétvégente,de az van,hogy péntek du.-t végigalszom,olyan fáradt vagyok a heti hajtástól,szombaton tanulni kell,segíteni házimunkában,vasárnap ismételni,előre tanulni és elment a hétvége.A sok hülye fejjel én is így vagyok,sajnos mostanában úgy érzem eléggé kihasználnak,de szerencsére már nincs sok hátra és remélem meghozza az eredményét a sok meló.Aztán kezdődik elölről a hajtás csak másik helyen.Egyébként elárulom neked,a legtöbb ember élete kb. erről szól.Ha csak nem olyan baromi szerencsések,hogy a gazdag szülők mindent a seggük alá tolnak.
2010. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
De unom. Meg azt is, hogy ilyen emberek beszélnek "sok hüyle fej"-ről, miközben az övéké is csak egy a sok közül.
2010. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
65%

De engem is az őrületbe kerget néha. Olykor elgondolkodtam azon, hogy kiszállok ebből az egész sz@rból. Eladom mindenem, és kezdek valamit magammal. De ötletem sincs, hogy mit.


Egyszerűen, amit ez a társadalom/rendszer rám tukmál, nem érték számomra. Persze eljátszok a gondolattal, hogy egyszer lesz egy drága luxussportkocsim, meg ilyesmi, de igazán nincs rá se esélyem, se szükségem.

2010. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy állsz hozzá az élethez hogy csak unalmas és szar lehet, akkor az is lesz, mert annak fogod látni. Nem gondolsz a hétvégére, miközben megy a hétköznapi hajtás? Vagy a hétvégéd is unalmas? Ha meg nem tudod magadat elfoglalni, az nem a te hibád?
2010. márc. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!