Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A lányok mindig piszkálnak...

A lányok mindig piszkálnak miért, lehet hogy tényleg féltékenységből?

Figyelt kérdés

18/l

Tudom már felnőtt vagyok de attól még rosszul esik. Normális alkat vagyok, hosszú barna haj, zöld szem, világosbőr(nem olyan fehér) 167cm. Ez nem mond semmit tudom. Normálisan öltözködöm, ahogyan a velem egykorúak. De a lányok állandóan bánulnak, forgatják a szemüket, lenézően néznek rám, valamikor kiis nevetnek a hátam mögött. Az ismerőseim szerint csaj féltékenységükből nemtudnak mit csinálni. De most komolyan kövér, zsíros hajú nagyképű csaj is lenéz engem.

Futok rendszeresen és pilatesezek is. Mikor elkészült a tablófotonk, akkor is énrajtam ugráltak, hogy jaaaaj nézd milyen a haja( hozzáteszem az volt a bajuk hogy enyhán hullámos volt). De mikor kirakták az utcára és megnézték idegenek akkor hallottam hogy én rólam mondják, hogy kivételesen szép.


2015. aug. 23. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen
2015. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem vagytok még azért felnőttek. Csak kiélik magukat, később meg fognak változni és nem lesznek olyan gyerekesek. 18 évesen én is azt hittem, felnőtt vagyok.
2015. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

igen, mert benned meg van az a plusz, ami bennük nincs, és ezt tudják...


Messze vagy mér a felnőttségtől.. majd úgy 25 körül, amikor a saját lábadra állsz, majd utána leszel felnőtt.

2015. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja igen, ezt kép nélkül vadidegenek pont meg fogják neked tudni mondani...
2015. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

1. Nem vagy felnőtt. Lehet, hogy betöltötted a 18-at, de a felnőttől még nagyon messze vagy.

2. Ha lennének barátaid, megmondhatnák, mi a baj veled, de nyilván nem véletlenül nincsenek.

3. Talán kérdezd meg a lányokat, hogy miért nevetnek ki.

4. Ha zsíros hajúnak, kövérnek és nagyképűnek nevezel egy másik lányt, akit csak látásból ismersz, és akiről beképzeled magadnak, hogy lenéz, akkor el kéne gondolkodni, hogy ki is a rosszindulatú igazából.

5. Próbáld meg egy percig nem azt hinni, hogy körülötted forog a világ, és akkor rögtön rá fogsz jönni, hogy a kutya sem foglalkozik veled, csak te szeretnéd ezt.

6. Komolyan az utcán ácsorogtál a tablótok előtt, és kihallgattad idegenek beszélgetéseit, ahogy CSAKIS TÉGED dicsérnek, hogy milyen kivételesen szép vagy? Komolyan?


Sürgősen keress fel egy pszichológust, mert súlyos tévképzeteid vannak.

2015. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Őőő azt mikor írtam hogy nincsenek barátaim??? És azt a kövér zsíros hajú csajt ismerem!!! Nem is írtam jogy ismeretlen! Szerintem meg neked kéne egy pszichológus, mert olyat állítasz amit nem is írtam vagy inkább a szövegértésed egy nagy nulla.

Ja és ha én is megakartam akkor nézni a tablóképet de épp elálták a fiúk, mert nézték a képet az még nem kihalgatás.....

2015. aug. 23. 13:31
 7/14 A kérdező kommentje:
És a másik ha pont hogy a barátaid mondják, hogy azok a lányok épp rólam beszéltek és még én is hallottam, persze ja de én azt hiszem körülöttem forog a világ...
2015. aug. 23. 13:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha lennének barátaid, akkor nem lenne időd azzal foglalkozni, hogy ki bámul. Sőt, észre sem vennéd, ha bámulnak. Illetve ha lennének barátaid, akkor már rég megvédtek volna, és odamentek volna a csúnya, gonosz lányokhoz, hogy mi a bajuk veled. Amit te is nyugodtan megtehetnél, ha nem csak a fejedben létezne ez az egész. Teljesen jó szándékkal írtam, hogy menj pszichológushoz...
2015. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nosza, holnap menj oda a kövér, zsíros hajú lányhoz, hogy "Szia, te kövér vagy és zsíros hajú, hogy mersz mindig engem bámulni és kinevetni?"


Fogadjunk, hogy nem fogod megtenni. Inkább ide irkálod a tévképzeteidet. Miért? Mert magányos vagy és figyelemre vágysz. Ennyi.

2015. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze hisz te mindent tudsz;)
2015. aug. 23. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!