Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Utálok iskolába járni!? 14/L...

Utálok iskolába járni!? 14/L többi lennt

Figyelt kérdés

iskolát váltottam idén és nagyon félek kb 4 napot voltam az uj suliban(kedden évnyitó volt) és olyan fura és más kicsit csendes vagyok meg nem kezdeményezek az elözö sulimba nem voltak barátaim csak köszönö viszony meg egyszzer kétszer 2-3mondat ennyi.. az ujban már 3x eltévedtem :D stb.. mostanában sokat sirok nem szeretek iskolába járni meg a társaság a legjöbb bajom és a tnaulás is más itt mind az elözöben vissza akartam menni de az ujba be vagyok iratva és 8adik meg az igazgató mondta hogy ha baj van menjek vissza és befogad de a 2ik héten? anyának elmondtam és leszidott hogy miért most gondolok erre és veszekedtünk én meg nagyon érzékeny vagyok és az évnyiton is majdnem sirtam és olyan más furcsa énmeg sokszor elvonulok magamba valamikor ha van alkalom egy lány csoportal tartok de nincs lehetöségem mindig nagyon félek meg itt a tesi óra is szörnyű halálra hajtják az embert és muszály mindig tesizni a masik suliban nagyonlaza volt de itt a súlyomat is szégyellem a combomon meghason van egy kis felesleg és mikor jatek van akkor egyszer a lányok egyszer a fiúk és mikor mi játszunk akkor a fiuk neznek és nekem olyan kinos ugy mg gondolkodtam az esti gimin vagy középiskolán utálok korán kellni és majdnem minden nap 0ik ora 7:10 nagyon koran van és amugyis a felnötteket jobban megértem és ök is engem .. egyszere ennyi jutott eszembe nagyon bocsánat ha értelmetlen lett meg helyesirás stb tudom(nem saját gépröl vagyok)

köszi elölre is



2015. szept. 5. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Már csak két évet bírj ki, utána mehetsz dolgozni.
2015. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza a régibe
2015. szept. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"és mikor mi játszunk akkor a fiuk neznek és nekem olyan kinos"

Nem feltétlen azért néznek, mert gondolnak rólad valamit.

A játékot csak úgy lehet nézni, ha nyitva van a szemük.

Nem lehetsz levegő.

Mellesleg meg nem feltétlen azért néznek, mert negatívat gondolnak. Sőt.

A szépség pedig elég relatívnak számít és a te korodban még sokat lehet rajta javítani, ha bajod volna magaddal.


"ugy mg gondolkodtam az esti gimin vagy középiskolán utálok korán kellni"

Nem kellene 23:00 után fent lenni, mert az a nem normális.


"és majdnem minden nap 0ik ora 7:10 nagyon koran van"

Hidd el, hogy tanulni jobb, mint dolgozni. Persze dolgozni is jó, csak ahhoz tudni kell vagy erő kell vagy...


"muszáJ mindig tesizni"

Helyes. Mozgás nélkül elhíznál, de az még lehet vonzó egy szinten. Az rosszabb, ha megnyomordsz a mozgás mellőzése miatt.


Megkérdezhetem, hogy miért jöttél el és miért nem voltak barátiad? Hidd el, hogy jobb úgy élni, hogy jól érzed magad. Szóval ne azzal foglalkozzál, hogy szerinted kinek mi ciki. Ne a primitív emberek irányítsák az életed.


Egy jó tanács pedig, hogy nézzél mindig az emberek szemébe. Jobb ha látod az arcukat, mint azon jár a fejed, hogy néznek-e vagy mit gondolhatnak.

2015. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amit még javasolni tudok, hogy járj valmailyen küzdősportra. Egyrészt egészséges, hasznos, ráadásul növeli az önbizalmad és meg tudod védeni magad majd bárkitől.

Illetve az uszoda+szauna azért jó, mert az úszás nagyon jót tesz a hátnak, meg minden másnak. Felfrissít, a szaunában pedig nagyon jót lehet pihenni.

Ha fogyni szeretnél, akkor pedig a gej édes és zsírban caffogó cupákok, tojás, chips meg hasonló cuccok fogyasztását le kell redukálni. Helyette több zöldség és folyadékot szükséges fogyasztani. (folyadék alatt nem szénsavas cuccokat kell érteni).

A lényeg, hogy éhezni nem kell, csak túlzabálni magadat sem.

Ha vitamint szeretnél, akkor javaslom hozzá a Máriatövissel és homoktövissel ellátott értendkiegészítőket egy gyengébb multivitaminnal kombinálva. Illetve javaslom a jódozott só használatát a sima helyett.

2015. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még néhány tanács:

Egy fogyatékos véleménye, nem az emberiség véleménye.

Legyen hobbid, alakíts ki magadnak egy szenmélyiséget, amit szeretsz, amiben önmagad lehetsz. Nem kell olyanoknak megfelelned, akik csak lehúznak.

A barátságok mindig kölcsönösek.

Ne úgy gondolkodj, hogy vannak jó lépések és vannak végzetes hibák. A normális ember tanul a hibáiból és tudja jól, hogy mind tudatlannak születünk.

2015. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2015. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2015. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:)
2015. szept. 5. 20:35
 9/10 A kérdező kommentje:
megyek vissza a régibe hurrá megvan beszélve mindenkivel:D és köszönöm még1x a komikat:))))
2015. szept. 6. 13:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Sok boldogságot:)
2015. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!