Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen iskolába járnátok...

Milyen iskolába járnátok szívesebben: ahova nem szeretsz járni és utálnak de keveset kell tanulni, vagy ahova szeretsz járni és vannak barátaid de sokat kell tanulni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ide kisfijam, kislányom... inkább tanuljál... ne ilyen idióta kérdéseken járjon az eszed.
2013. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
65%
Olyan iskolába járnék, ahova szeretek bemenni és barátaim is vannak. A legfontosabb, hogy mindig jól érezd magad. Tanulni még a barátokkal is könnyebb.
2013. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1. kommentelő: ez most nekem fontos és ha oltagatni akarsz inkább halgass mert nem vagyok rá kíváncsi! És nem vagyok sem a kisfiad, se a kislányod..
2013. aug. 29. 19:01
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Van jobb: mindenki utál, utálsz bejárni, sokat kell tanulni.
2013. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahová szeretsz járni, vannak barátaid. Az, hogy sokat kell tanulni a későbbi sikerekhez elengedhetetlen.

A másik esetben csak később döbbensz rá, hogy olyan helyre jártál, ahol utáltak, és hülye is maradtál.

2013. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ja van olyan de most nem az a lényeg a két suli között próbálok dönteni :-)
2013. aug. 29. 19:16
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Második..:D Akinek van egy kis esze, az szeret sokat tanulni, már csak jövője miatt is. Az, hogy barátaid is vannak ott az csak hab a tortán.:)
2013. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem biztos h szeret de tanul :) én meg hülye voltam :/
2013. aug. 29. 19:25
 9/19 anonim ***** válasza:
Én általános 4 évig a második típusba jártam, utána 4 évig sokat kellett tanulni, nem szerettem járni és utáltak, gimiben újra 2., egyetemen szintén, bár oda végül is annyira nem szerettem hetente 150 km-ről bejárni és koliban lakni, bár így visszagondolva jobb volt, mint most. Meg tulajdonképpen nem törtem magam olyan durván mint középiskolában, szorgalmi időszakban szerintem kevesebbet tanultam, mint középiskolában év közben.
2013. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
(7. voltam) Ha nem is szeret tanulni, de tanul csak azért is.:)*
2013. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!