Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lopással vádoltak a munkahelye...

Lopással vádoltak a munkahelyemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Édesapám halála után 2 héttel olyan pofont kaptam, amire életemben nem gondoltam. Megvádoltak, hogy 10 ezerrel kevesebb pénzt adtam le. Ez már nem először fordul elő, hogy ideadnak csekkeket és mindig egy 10-est számolnak el. Múltkor odaadtam kolléganőmnek is, hogy számolja át a számlákat és a pénzt, hogy most vagy én számoltam el valamit, vagy ők adtak kevesebb pénzt. Azelőtt velem hívattak fel egy másik kolléganőmet, hogy 10 ezerrel kevesebbet adott le, holott én sem pénzt nem számolhattam át, hogy valóban így van-e, sem semmit, csak hívjam fel, hogy kevesebb egy 10-sel, amit átadott nekik.

Nálam most már nagyon betelt a pohár. Legszívesebben felmondanék, mert így én már nem tudok velük dolgozni. Évekig tűrtem, de ha most felmondanék mondhatnák, hogy nekik volt igazuk és azért lépek le. Ti mit tennétek a helyemben?


2015. szept. 10. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Van bármiféle írásbeli vagy bizonyítható nyoma annak, hogy igazságtalanul megvádoltak? Ha igen, akkor beperelhetőek, vannak erre szakosodott ügyvédek. Ha nem, akkor sokat nem tehetsz. Legfeljebb annyit, hogy bemész a főnökhöz, és nagyon udvarias, részletesen okokat leíró hangnemben, de határozott módon megkéred, hogy bocsásson ki körlevelet a cégen belül, hogy te márpedig nem loptál.

Az hogy, erre mit lép, nagyon sokat el fog árulni.

2015. szept. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban ártatlan vagy, akkor bizonyítsák be, hogy loptál, csaltál! Ha nem tudják, akkor elmehetnek az anyjukba!
2015. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, mindig 10ezer a hiány. Valaki lop és rátok akarja kenni. Csak nem benzinkút, vagy közért?
2015. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, egyház.
2015. szept. 10. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Baaazmeeeg.
2015. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jah, ezt már meséltem, de elmomdom mégegyszer. Melóhelyen volt egy lopás, valakinek a fizuját lopták el (2kiló).

Egy katolikussal (én szakadár hitgyülis) kértem Istent, hogy aki ellopta, annak törjön el a keze. Egy hónap múlva lett egy kéztörés, úgyhogy sok sikert!

2015. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!