Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen jogai lépéseket lehet...

Milyen jogai lépéseket lehet tenni, ha bántalmaznak az iskolában?

Figyelt kérdés
Már évek óta zajlik ez, és se tanárok, se diáktársaktól nem kapok segítséget. Arra hivatkoznak, hogy ehhez ők kevesek. Jogi úton lehet valamit tenni?

2015. szept. 29. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendőrség, 107...
2015. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

107 - Ja és ciki aki előbb telefonál adnak adnak igazat. :S


Kezdj el küzdősportot! Ha sürgős és van zsidó ősöd krav-magát. Vagy a taekwondo-ban mivel modern militáns küzdősport, így sokkal gyorsabban lehet haladni, mint a tradicionális ősi technikákban.


Bár engem háromszor vertek meg összesen 18 éves koromig, utána sem sokkal többször - akkor sem nagyon, volt vagyonőr akciós brigádom, miatt egy-egy rossz döntésem miatt - a hazai kis vállalkozások, multik általi bukása után.


Gyerekkén akkor is mindháromszor hárman, egyszer nagyobbak már helyi családsegítős 16 évesek. A suliból ahova bementem segítségért, a masszív jó fej, de szigorú kémia tanárnő kísért haza utána; és a lépcsőházban várt az egyik szemétje. Na ott ismerte fel a rockersrácot a tanárnő, az meg reszketve futott mint a nyúl a nő elől, - bár több mint fél-százszor akartak rendőr, tűzoltó lakótelepen megverni, és ottani suliban.


Nekem szerencsém volt, mert addigra már évek óta a Honvédban Judoztam mire zűrös környékre kerültem felsősként, azzal meg bénázás nélkül - például azért kartörés, szalagszakadás ilyenek becsúszhattak volna - de nem igazán lehet maradandó sérüléseket okozni. De ahhoz elég volt, hogy falhoz vagy földre kerüljön egy-két, de akár három támadó is.

2015. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocs, de azt elfelejtettem megemlíteni, hogy lány vagyok, persze a küzdősport ötlet nem rossz kiindulás. 😊
2015. szept. 30. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!