Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan és mire használjátok a...

Hogyan és mire használjátok a gyakorikerdesek.hu-t?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran lépsz be az oldalra? Célzottan ide jössz vagy csak ha a kereső kidobja? Naponta mennyi időt töltesz itt? Inkább kérdezel vagy inkább válaszolsz? Hetente kb. hány kérdést teszel fel és mennyit válaszolsz meg? Hogy találod meg a kérdéseket amikre válaszolsz? Véletlenszerűen? Témák szerint? Kulcsszavas keresővel? Elolvasod mások válaszait is? Minősíted azokat? Milyen gyakran? Szoktál privát üzenezeket küldeni? Mire használod az oldalt? Ismeretszerzésre? Ismeretátadásra? Ismerkedésre? Szórakozásból?

Egyéb? Melyek a kedvenc témáid? Mi a véleményed az oldalról?

És írhatsz bármit, ami ezzel kapcsolatos még... Mert:

HA ELÉG SOK VÁLASZT KAPOK, ÍROK EGY TANULMÀNYT ERRŐL, EZÉRT KÉRLEK ÍRD MÁR ODA AZT IS, HOGY HÁNY ÉVES VAGY ÉS HOGY FÈRFI VAGY NŐ.

K Ö S Z I !!!!!



2015. okt. 27. 00:56
 1/10 anonim válasza:
80%
Én mindennap belépek ha kedvem van általában ökörködök, de néha komoly kérdéseket is kiírok, szeretem felpontozni a hasznos válaszokat és a normális embereket, de ha látok egy nekem nem tetszőt akkor lepontozom. Hát hetente sok kérdést kiírok, de jóval kevesebbre szoktam válaszolni, és csupán szórakozásból és ismeretszerzése használom az oldalt. Privát üzit is váltok néha napján, de nem jellemző, hogy túl gyakran. Kedvenc kategóriám a humor, mert vicces figura vagyok és általában szerintem gyereknek is gondolnak emiatt, de minden kategóriát kedvelek. Remélem ennyi elég lesz. :) 26/F
2015. okt. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én már függő vagyok, minden reggel itt kezdek.

Tanácsokat adok,tapasztalataim alapján.Főleg a fogyókúra,párkapcsolat,szépség és divat témakörökben.

Megnézem a válaszaimra hogy reagáltak.

Van amikor kérdést is írok,kiírom magamból ami bánt.

Pontozni nem szoktam,se privizni.

37/N

2015. okt. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Minden nap jövök, néha többször is - ha tudok, segíteni.

Nem kérdezek, vagy csak olyankor, amikor végképp nem tudom valamire a megoldást.

Kizárólag a 'nyelvek', 'nyelvtanulás', 'házi feladat' ill. a két témánál levő 'egyéb kérdéseket' (néha ott is van nyelvi kérdés) menüpontot nézem meg.

Az engem érdeklő kérdéseknél elolvasom mások válaszait is. Minden jó válaszra adok zöld kezet, a kéket nem használom, szerintem felesleges. Lepontozni nem szoktam, legfeljebb csak akkor, ha láthatóan rosszindulatból írt be valaki valami durvaságot, szándékosan félrevezető megoldást.

Számomra ez felfoghatatlan, éppúgy mint az, hogy akadnak olyanok, akik szórakozásból járnak fel, s a szórakozást az jelenti számukra, hogy boldog-boldogtalant lepontoznak, így a jó válaszokat is. A legtöbb válaszolót ugyan nem izgatja a százalék (legfeljebb az elején, zöldfülűként:), ellenben a kérdezőt ezzel félre lehet vezetni.

Privát üzenet ritkán, indokoltnak vélt esetben küldök.

Az oldalt hasznosnak és érdekesnek tartom, a látogatóit még inkább (érdekesnek:).

Ha rajtam múlna, kizárólag a zöld kéz, azaz számomra a 'köszönet" maradna használatban. Mi szükség arra, hogy jó válaszokat lepontozzanak... igen kevésbé jóindulatú alakok, becsapva ezzel a kérdezőt is?

Üdv és sok sikert a tanulmányhoz (remélhetőleg kapsz elég választ)!

54/N

2015. okt. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Unalomból, kíváncsiságból,cinizmusom tökéletesítése végett járok ide, ahogy időm engedi. Párszor használtam a keresőt. Pár témakört nézegetek. Elolvasom mások válaszát. Elvből csak zöldet nyomok, ha nem tetszik, akkor semmit. Szoktam privát üzenni. Szórakozásból. Kultúra-közösség. A pontozási rendszer nem jó, mert akkor nő a százalék, ha sokan ugyanazt mondják. Ha sokan rosszat mondanak, akkor az a mérvadó, hiába mondasz jót, lepontoz a többség.
2015. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
már semmire
2015. okt. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"HA ELÉG SOK VÁLASZT KAPOK, ÍROK EGY TANULMÀNYT ERRŐL,"

Kamu.

Az, amit az itt kapott "elég sok" válaszból írhatsz, sok minden lehet, de tanulmány nem.

De, hogy érdemi választ is adjak:

- naponta, két naponta.

- célzottan,

- változó,

- inkább válaszolok,

- eddig összesen tettem fel kb 10 kérdést, a megválaszoltak számát nem tudom,

- amiket a főoldal feldob,

- elolvasom,

- eddig egyetlen alkalommal küldtem privát üzenetet,

- változó. Akkor minősítem, ha nagyon rossz, vagy ha bődületes nagy marhaság,

- szórakozásra, ismeretszerzésre/átadásra,

- Egyéb mi?

- szórakozás, könyvek,

- véleményem: egy jó kezdeményezés, ami sajnos áldozatául esett a trollkodásnak.


45/F

2015. okt. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocs, helyesen:

"Akkor minősítem, ha nagyon rossz, vagy ha bődületes nagy marhaság, " - Akkor minősítem, ha nagyon jó, vagy ha bődületes nagy marhaság,

2015. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tűnik túl hitelesnek a kérdésed. Ha tanulmányt szeretnél írni, a nagy betűs részeket sem kellet volna nagy betűvel írni. A "már" szót kihagytam volna.

Válaszként:

Unalom űzésként jövök ide. Szeretek észt osztani. Bukok a kirívó kérdésekre. Szeretem tanulmányozni az embereket.

Néha szóba állok privát beszélgetésben, de ahhoz valami nagyon különlegeset kell nyújtania. 38/N

2015. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Naponta belépek, van, hogy egy nap többször is. Napi fél órát itt töltök hétvégente, hétköznap max. 5 perc. Kérdéseket ritkán teszek fel, inkább válaszolni szeretek. Természetesen szoktam pontozni a válaszokat. Pusztán szórakozásra használom az oldalt, néha trollkodok, de a komolyabb témákhoz is hozzá tudok szólni. Kedvenc témáim az ünnepek, szépség és divat, emberek, szórakozás


16/L

2015. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran lépsz be az oldalra?

-naponta, de volt már többhónapos szünet is-

Célzottan ide jössz vagy csak ha a kereső kidobja?

-célzottan-

Naponta mennyi időt töltesz itt?

-változó, néha perceket, néha órákat-

Inkább kérdezel vagy inkább válaszolsz?

-inkább válasz, de néha kérdezek is-

Hetente kb. hány kérdést teszel fel és mennyit válaszolsz meg?

-kérdés: párhetente 1-2, válasz: többtíz/nap-

Hogy találod meg a kérdéseket amikre válaszolsz?

-főoldal böngészése-

Véletlenszerűen? Témák szerint? Kulcsszavas keresővel?

-hol így hol úgy, de ritkán keresek kulcsszavakra-

Elolvasod mások válaszait is?

-gyakran, de nem mindig-

Minősíted azokat?

-nem szeretek lepontozni, de ha ordas baromságot ír valaki, megesik-

Milyen gyakran? Szoktál privát üzenezeket küldeni?

-ha olyan a téma, havonta párszor-

Mire használod az oldalt? Ismeretszerzésre? Ismeretátadásra? Ismerkedésre? Szórakozásból?

-segítésre és infószerzésre, de sosem trollkodásra-


Egyéb? Melyek a kedvenc témáid? Mi a véleményed az oldalról?

-néha teszek ki olyan témát, ami elgondolkodtató vagy nézetütköztető, ha válaszolok, igyekszem a zen alapelvei szerint seígeni, hogy szüntessük meg a szenvedést, kedvenc témáim viselkedés, családi kapcsolatok, párkapcsolatok, vélemény: sok frusztrált megmondóember ide jár wc helyett, de vannak korrekt asszertív userek is-


És írhatsz bármit, ami ezzel kapcsolatos még... Mert:


HA ELÉG SOK VÁLASZT KAPOK, ÍROK EGY TANULMÀNYT ERRŐL, EZÉRT KÉRLEK ÍRD MÁR ODA AZT IS, HOGY HÁNY ÉVES VAGY ÉS HOGY FÈRFI VAGY NŐ.

-46F, és 2006 óta használom az oldalt.

K Ö S Z I !!!!!

2018. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!