Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy osztálytársam ne egészítse ki a tankönyveimben az emberalakok arcát Hitler bajusszal?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő, és már a tanárok is látták. Ha kérdőrevonom, akkor nem ismeri be.
2010. márc. 17. 21:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%
Ha az én könyveimet firkálná, én neki rajzolnék hitler-bajszot, egy szikével.
2010. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

ÖLjétek meg szegény gyereket ám! Sőt, a bajuszt is tiltsuk be.

A más tulajdonának rongálása valóban gáz - de ez a hisztéria ami itt folyik egy ilyen miatt...pfff. Megint bizonyítottatok toleranciából, ti, akik pont ezt hirdetitek, 180 fokos ellentétei vagytok az egésznek. Gyökerek.

2010. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
B@szd pofán....
2010. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23%

tegnap 16:42


Te vagy a gyökér! Biztos te lesz@rod ha valaki a többezer forintos tulajdonodat rongálja, de mások nem!

Más könyvébe firkálni alaphangon pofátlanság!

2010. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%

"Te vagy a gyökér! Biztos te lesz@rod ha valaki a többezer forintos tulajdonodat rongálja, de mások nem!

Más könyvébe firkálni alaphangon pofátlanság!"


Szövetgértésből nagy nulla vagy. Szerinted miért írtam hogy a tuladjon rongálást leszámítva? Tudsz magyarul? Fattyú

2010. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%

Off: Az előzőeknek szól: Szerintem hagyjátok abba egymás hergelését, ha vitatkozni akartok, msn-en, vagy chaten megtehetitek.

On: Szerintem is egészítsd ki normális bajuszra, hogy ne látszódjon mi volt ott előtte, és rajzolj hozzá kecskeszakállat. :)

2010. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
43%

ma 12:45


Nem írtad hogy leszámítva s e g g a r c ! Azt írtad hogy minek emiatt balhézni! Hát pont a rongálás miatt kell balhézni!

2010. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre a vitára tényleg nincs szükség. Máshol vitatkozzatok ezen. :)
2010. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!