Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől lett a ZARA ilyen...

Mitől lett a ZARA ilyen felkapott mostanában? Minden második lány onnan öltözködik?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Felkapott mint az összes többi hasonló plázabolt, kb a ruhák is ugyanolyanok mindben, megfizethető, divatos vacakok. De ez a "menő", ezt a legkönnyebb beszerezni, nyilván ezért is öltöznek a legtöbben onnan. Én mondjuk pont nem, de engem nem is érdekel hogy mások hogy öltöznek, ő dolguk.
2014. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%

megfizethető jó cuccok


már nem a 90es éveket éljük hogy mindenkinek megteszi a kínai

2014. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
"Tömeg " :)
2014. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
A Zara megfizethető? nem tudom mennyit kerestek, de szerintem a Zara pont hogy drága bolt.
2014. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Zara nem is annyira felkapott, mint pl. a H&M. Árban drágább és minőségben sem kiemelkedő, sőt. Lehet rossz környékről / társaságból jöttem, de a környezetemben nem teheti meg minden második lány, hogy onnan öltözködjön. : o Nem sorolnám az olcsó kategóriába egyáltalán. .
2014. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, én úgy vettem észre, hogy a Zara kifejezetten drága. Legalábbis én nem szívesen közölném anyáékkal, hogy egy egyszerű, egyszínű hosszúujjú pólót 6000 ft-ért vettem meg, amikor ugyanilyen minőséget találok a C&A-ban vagy H&M-ben háromezer forinttal olcsóbban.

Az én korosztályomban, inkább szerintem olyasmi lehet, hogy én a Zarából öltözködök, mert van pénzünk ilyen dolgokra. 15/L

2014. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

én olyan tipikus pár nadrágos srác vagyok, és most 2 év után jött el az alkalom, hogy le kell cserélni a zara fekete farmert mert már nem az igazi, benézek a new yorkerbe és azt látom, hogy az agyonhasznált látott ezt azt nacinak sokkal jobb az alakja, mint az újnak


asszem megint téli akciós zara nadrágom lesz 15 ezerért

2014. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
egyébként én vidéken élek nálunk csak c&a van new yorker meg pár nem olyan neves, a pesti ugyan ezek lehet jobbak, de én csak a breshkába és a zarába szoktam menni
2014. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mert nagyjából minden plázában megtalálható, könnyen kombinálható darabok vannak, és egy boltban bugyitól a nagykabátig mindent lehet kapni. Én mondjuk annyira nem szeretek ilyen helyeken vásárolni, mert egy szezont bír ki az összes ruha, aztán megint lehet megvenni tök drágán, meg unalmas is egy idő után a sok oversized, meg szakadt, sötét/fekete ruha.
2014. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
azért nem hinném, hogy minden 2. lány onnan öltözködne, mert nem annyira olcsó. mint ahogy már előttem is írták, kicsit elszálltak az árai és tényleg nem a minőség csúcsa. de egyébként én is szeretem (szeretném), mert szépek a ruhák, nekem bejön ez a stílus, de leginkább csak leárazásokon vásárolok vagy ha egy-egy dolog nagyon megtetszik és nem irreálisan drága.
2014. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!