Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felsorolnátok mindent, ami...

Felsorolnátok mindent, ami magyar? Ételek, italok, édességek, játékok, találmányok, épületek, felfedezések? Amit egy nem magyarnak érdemes megmutatni, megkóstoltatni vele, kipróbáltatni vele, venni neki ajándékba?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
töltött káposzta, madártej, pálinkák,stb.. ne mondd már h nemtudsz ilyeneket!?
2010. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rubik kocka és a gyufát is eredetileg magyar ember találta föl..
2010. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mákos guba, túró rudi, tokaji aszú, pálinkák, csabai kolbászok, vargabéles, mangalica ételek, szamos marcipán
2010. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Boci csoki, túró rudi, somlói galuska, gulyás leves, csirke paprikás, mákos guba, házi rétes, tokaji aszú, egri bikavér (s már táj jellegű borok), szatmári szilvapálinka (fügyülős pálinkák stb.), matyóhímzéses terítő, egy könyv magyarországról, tele képekkel
2010. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze, hogy tudok én is, csak jó lenne olyan ami engem is meglep, hogy jé, ez is magyar, és akkor én is okosabb lennék!

Köszi

2010. márc. 26. 08:03
 6/6 anonim ***** válasza:
lángos,kürtöskalács,kenyérlángos
2010. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!