Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek elköltözzek?

Szerintetek elköltözzek?

Figyelt kérdés
Szóval pécsi 1. éves orvostanhallgató lány vagyok , egy havi 4000 forintos kollégiumba , és én tanulós vagyok.Van egy szobatársam akit ki nem állhatok , de színleg próbálom vele a jóviszonyt fenntartani . DE nagyon utálom. Cigizik a szobába , nem hagy tanulni , én korán leszoktam feküdni 10 körül hangosan nézi a sorozatait . Evés közben zenét hallgat , és elegem van . Nem hagy aludni hajnali 2 - ig ég a villany , lehet hogy neki mindegy de én a 8 órakor kezdődő előadáson is ott vagyok. Mindig megkérdezi , hogy már lefekszel.
2016. jan. 13. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ha kihat az életedre és nem lehet megbeszélni.
2016. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az hogy. Szólj, hogy kérsz másik szobatársat, mert a jelenlegi összeférhetetlen és vázold a fenti helyzetet.
2016. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ne menj alberletbe, mert ha meg tanulsz nehezen fogod megfizetni, inkabb tegyel felre.

az intezmenyen belul kerdezd meg hogy hogy lehet szobatarsat "cserelni" valakivel ,akit ez esetleg nem zavar, de tole minden keppen menj el, mert egy ilyen emberrel nehezen lehet egyutt elni

2016. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!