Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elköltözzek otthonról?

Elköltözzek otthonról?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és évek óta arra vágyom, hogy elköltözhessek. Sosem jöttem ki jól a családommal és sajnos nem az én vagyok a problémás fél hanem ők. Sosem tudtak elfogadni, nem lehetek önmagam itthon, mindig megmondják, hogy mit csináljak. Mindent én csinálok helyettük és mégis azt mondják, hogy nem csinálok semmit. Az anyagi része nem lesz probléma.. így se kapok már a szüleimtől pénzt évek óta. Magamat tartom el, magamnak fizetem az étkezéseimet és a mindennapi szükségleteimet. Egyik ismerősömhöz tudnék menni albérletbe elég jó árban. Nagyon jó lakás és közel van azokhoz a helyekhez ahova gyakran járok. Még kb egy hónapja beleegyeztem, hogy oda költözök..még van 1-2 hetem, hogy átvigyem a cuccaimat, stb.. Holnap kapom meg a kulcsot. Eddig nagyon örültem de most hirtelen elbizonytalanodtam.. ez mégiscsak egy nagy változás lesz. Nem tudom hogy jó ötlete e.. meg azt sem hogy hogyan hozakodjak ezzel elő a családomnál..
2015. jan. 3. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább költözz össze velem :))


Egyébként meg simán nyomhatod egyedül.

van 1-2 huszonéves ismim akik egyedül nyomják panelbe, lehet nekem is ezt kéne hmmm

2015. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lennék egyedül mondom ismerősömhöz mennék lakótársnak
2015. jan. 3. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Na de ez az, ők egyedül is elvannak

ak neked társsal még tutibb, szal simán

2015. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer úgyis el kell költöznöd. Saját elmondásod alapján inkább előbb, mint utóbb kéne. Továbbá van hová menned, jó lakás, jó áron, közel mindenhez. Mit szeretnél még? Vörös szőnyeget? :D Ne hagyd, hogy a pillanatnyi bizonytalanságod miatt elszalasszd ezt a nagyszerű lehetőséget!
2015. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!