Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beilleszkedni...

Milka Kamila kérdése:

Hogyan tudnék beilleszkedni egy kész közösségbe?

Figyelt kérdés

A sportolás egy magasabb fokára jutottam, így egy kisebb csoportba járok edzeni.Itt mindenki jóba van mindenkivel, mindenki laza meg minden tök jó. Én nem tartom magam egy asszociális gyereknek sőt egy nagyon közösségi ember vagyok, könnyen feloldódom és sokat beszélek meg minden. És az edzéstársaim is hasonlóan viselkednek, szinte ugyan az a stílusunk, de egyszerűen képtelen vagyok feloldódni. Ez lehet, hogy azért van még mert csak október óta járok ide, de engem nagyon zavar.És mindenféleképpen beszeretnék illeszkedni, mert nem szeretném a sportot emiatt abbahagyni.

Igazából nem is beilleszkedni szeretnék hanem egyszerűen csak feloldódni. Mit tegyek? 13/L



2016. jan. 16. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell erôltetni. Jôn az majd magától.
2016. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mikor?!?! Este ezt nemtudnám valahogy kicsit megsürgetni?!?! Najó elég türelmetlen vagyok :/ :S
2016. jan. 17. 14:21
 3/4 A kérdező kommentje:
*ezt. ((bocseszka elirtam:))
2016. jan. 17. 14:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek!!
2016. jan. 31. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!