Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki léptem az őrsből és összeve...

Ki léptem az őrsből és összevesztem az ővmmel, mert engem okol, hogy tönkre tettem az őrsöt. Hogyan tudnék kibékülni vele?

Figyelt kérdés
Az őrsből, azért léptem ki, mert kb mindig az volt amit ő szeretett volna, és nem értett rendesen a vezetéshez, nem úgy működött az őrs, hogy egyenként kikérdezett mindenkit, hogy mi lenne a legjobb, hanem kb a program előtt szólt egy nappal és az úgy jó.Én igazából nagyon tisztelem még ma is, de azzal vádol, hogy tönkre tettem két cserkész karrierjét, és ez nekem eléggé fáj belül, mert nem tudom, hogy hogyan hozhatom rendbe, de viszont most nem áll szóba velem és ahol tud keresztbe tesz nekem. Mit kéne csináljak? nem tudok dönteni, kérlek segítsetek, köszönöm

#konfliktus #cserkész #tétlenség #Örs #cserkészet #őrsvezető #őrsváltás #vád alatt #rosszul érzem magam tőle
2016. jan. 18. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Hát... talán keresned kellene valami másik, hasonló szervezetet. Ajánlom az úttörőket vagy a Hitler jugendet.

Komlyra fordítva a szót, az egész cserkész mozgalom arra lett kitalálva, hogy kineveljék az emberanyagot a második világháborúhoz. Azóta az egész mozgalom okafogyott. Ha szereted, jó... de ha csak negatív érzések kötnek hozzá, hagyd a fenébe és keress barátokat... tudod, olyanokat, akiket te választasz, nem pedig melléd osztják be őket.

2016. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most a másik őrsben ahová át mentem sokkal jobb a társaság és sokkal jobban elvagyok velük, nagyon jó kapcsolatom van az ővvel is és most kb van ott egy olyan családias, baráti hangulat ami jó, de inkább az irritál, mivel a csapatmédiáját viszem és a volt ővm kért médiásokat program dokumentálásra, és utána bejelentette, hogy szereztek fotóst, és ez is, hogy azért van a csapatnak médiája, hogy a saját embereink dokumentáljanak mindent és ne egy külsős megbízott személy.
2016. jan. 18. 22:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Most ez komolyan egy mondat volt?
2016. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek csak már 22 órája talpon vagyok és eléggé fáradt.
2016. jan. 18. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban ülj le vele beszélgetni. Hallgasd meg. Mondd el, amit gondolsz, heveskedések nélkül.

Másodsorban tisztázzátok, hogyan tudok egymás mellett létezni.

Harmadsorban keress olyan feladatokat, amelyekben kevés a közös felület.

S ha még kell segítség, írj: balu cserkesz.hu


Kedves első válaszoló. Emeletes hazugság és nagyszerű visszamaradt propagandisztikus szöveg, amit írsz. Lássuk a tényeket:

-a cserkészetet 1907-08-ban alapították - ekkor kevesen terveztek világháborút

-az Egyesült Királyságban - akiket ritkán vádolnak a világháború kirobbantásával

-ma a világon több, mint 40 millió cserkész van - tudhatunk valamit, ami miatt nem okafogyott :)

-ma csak 5 országban tiltott a cserkészet - egy egészen egyértelmű klub: Kína, Észak-Korea, Kuba, Vietnam és Laosz... tudod, akik kommunisták :)

-a Magyar Cserkészszövetséget betiltották a tanácsköztársaságban, a nyilasok alatt, a demokratikus fordulatkor, és a kommunisták... - tehát az általad megjelölt cél nem állja meg a helyét.


Ha érdekel, írj, s elmesélem, mit érdemes tudni! :)


Balu

2016. jan. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kiralyfatyol válasza:
és az egyházhoz (bármelyikhez) köti valamilyen kapcsolat a szervezetet?
2016. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!