Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem a barátnőmmel,...

Összevesztem a barátnőmmel, hogyan tudnák vele kibékülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. az egyik barátnőmmel összevesztem. Íme a történet.

A barátnőm kezdett egy kicsit furán viselkedni ha szabad így fogalmaznom k*rvásodni hagyta hogy fogdossák a fiúk ott. És megkérdeztem tőle hogy mér hagyja és erre ő, ha az egyiknek hagyom akkor már a többinek is kell. Jó mondom de annak az egynek se kéne hagyni mert az a fiú teljesen kihasználja és a barátnőm persze szerelmes abba a fiúba. És én egyszer megmondtam neki hogy én többet nem akarok lenni a barátja mert nem szeretném hogy a barátja legyen annak a fiúnak aki tetszik neki, és erre az volt a válasza hogy oké. Én persze azonnal megbántam és egy fél órára rá írtam neki hogy ne haragudj hülye voltam stb. és azt mondta nem haragszik nem utál csak már nem szeret és már nem érzi hogy barátok lehetünk meg hogy már sok mindent elnézett nekem és ezt nem tudná , és egyszer az egyik barátnőm írja hogy képzeld a Gina mert ez a neve annak a lánynak akivel összevesztem mindegy szóval azt mondta neki hogy engem utál mert először nem akartam a barátja lenni most meg itt hazudozok meg itt nyalizok. És utána nem jött iskolába mert beteg volt és utána meg jött a szünet és most nagyon kiszeretnék vele békülni de nem tudom hogyan.

Ha valaki megtenné hogy segítene és írna ötletet annak nagyon hálás lennék. kérlek titeket nagyon szeretem ezt a lányt tudom hogy nekem kellet volna gondolkodnom mielőtt mondom neki de nagyon mérges voltam. a válaszokat nagyon szépen köszönöm mindenkinek !!!


2011. ápr. 26. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

ülj le vele beszélni

vagy pl ha vanak közös képeitek akkor abból csinálj egy kisfilmet ami talán majd elgondolkoztatja....

amúgy hány éves vagy?

2011. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

16 de mért?

és köszönöm de nem nagyon akar velem beszélni

2011. ápr. 26. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:

csak úgy kérdeztem :D

akkor nemtudom :(

2011. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a barátnőmmmel úgy békültem ki (nem ilyen volt a szitu),hogy meghívtam azokat a barátnőimet akik épp nem haragudtak és a morcost" :) Ha Windows-od van akkor egyszerű progit se kell letöltened. Összegyűjtöttem a kirándulásokról és a netről a képeket így a barátikörről.Amiket a kamerámmal csináltam vidiket azokat bele szerkesztettettem. A Program neve: Movie Maker.Csak írd be a számítógépen a "startnál" lévő keresőhöz a program nevét. Zanét is tudsz alá rakni ;) Aztán kiírhatod cd-re vagy rárakhatod pendrive-ra.(mi mondjuk csak megnéztük) Berekhatod 1 borítékba és írhatsz melle egy kis üzit: pl.: neked!Nézd meg! Azután bedobod a postaládájukba és megnézi :)


Jah és a borítékra ráírhatod a nevét nehogy az anyja nézze meg :) :P



Remélem tudtam segíteni


Rebeka

2012. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!