Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A busz leghátsó ülésén egy...

A busz leghátsó ülésén egy pasi önkielégítést végzett. Szerintetek jól reagáltam? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Én 26/L.


A minap, dél körül, a buszon utazva arra lettem figyelmes, hogy tök büdös van. Körbenéztem, hogy honnan jöhet a szag, és mérlegeltem, hogy el tudok-e ülni máshova. Ekkor vettem észre, hogy mögöttem egy hajléktalan külsejű férfi kezében ott van a farka. Teljesen bepánikoltam. Aztán pár másodperc lefagyás után előre rohantam a sofőrhöz. Ő megállította a buszt, hátrament és leszállította. Utána még elég sokáig kb sokkban voltam, hogy ilyen megtörténhet. Már több nap eltelt, és újra és újra eszembe jut, hogy vajon nem lett volna jobb, ha meg tudom őrizni a hidegvérem, és mondjuk levideózom mobillal, hogy legyen ellene bizonyíték, és kihívom rá a rendőrséget?


Egyáltalán ez bűncselekménynek számít? Csináltak volna valamit a rendőrök? Vagy ugyanúgy hagyták volna elsétálni? Ráadásul a busz ugye mozog, nem egy konkrét helyszín...


Szerintetek?



2016. febr. 12. 14:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól csináltad, ez volt a legegyszerűbb megoldás. Szerintem a sofőr is jobban örült ennek, mint ha kihívod a rendőrséget, ő meg azt sem tudja miért állítják meg a buszt. Ha kijönnek egyáltalán...
2016. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Lehet nem leszek népszerű ezzel a hozzászólással és nyilván nem egy kellemes látvány, de komolyan olyan hatalmas dolog történt? Ártott ezzel valakinek?
2016. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Bűncselekmény, de most mennyivel van előrébb a világ, ha neki rendőrségi ügye van, neked tanúskodnod kell stb.?

Örülj, hogy a sofőr legalább partner volt, mert az sem mindig fordul elő.

2016. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

"Ártott ezzel valakinek?"


- Ugyan senkinek, csak egy 26 éves lány napok óta nem tudja kiheverni...

Ha gyerekek is bekerülnének a képbe tanúként, valószínűleg könnyebb lenne átérezni, mi a gond.

2016. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%

Még nem sikerült mindig átéreznem. Egy féri szexuális életet élt. Húúúúúúúúú....


Értem hogy nem egy kultúrált dolog nyilvánosan tenni, de ne hasonlítsuk már egy bűnelkövetőhöz, aki lop vagy erőszakoskodik.

2016. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

# 2


Letöltendő börtön is kiszabható ilyen esetben, pár éve volt is rá példa a mi városunkban. Ha esetleg kiskorúak is jelen voltak, akkor annak még súlyosabb következményei is vannak, amit ott bent a rabtársak még tovább súlyosbítanak.


Egy leszállítással a fickó nagyon jól megúszta, hálás lehet a sorsának.

2016. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

# 5


"de ne hasonlítsuk már egy bűnelkövetőhöz, aki lop vagy erőszakoskodik."


A pszichés erőszak is erőszak. Ez pedig az volt a javából. És ha lógott a buszon, akkor még lopott is ;)

2016. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg igen is nagy dolog. Ha nem egy felnőtt nő látja, hanem modjuk egy 10 èves kislány akkor neki legalább akkora trauma lehet, mintha kikapnák a kezéből a táskát, vagy még nagyobb talán. Felnőtt nőnek se jó, ez szexuális zaklatás is, és közszeméremsértés.

Azért megnézném, hogy te mit szólnál hozzá, kedves Levente, ha egy meleg srác kapná elő és kezdene rád maszturbálni a buszon, lehet az már neked sem lenne olyan semleges.

2016. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%
Nyilván az ilyen "kovacslevete" nevű felhasználókat szokták a ballibsi-nek minősíteni. Persze tulajdonképpen osztom a véleményét és a kérdező kérdését és reakcióját érzem túlzottnak. Ugyanis összekeverve adta elő az általa érzett szagot az elkövető cselekményével. Merthogy a szag nyilván nem a cselekménnyel függött össze és hogy miért kellett bepánikolni a dologtól, hát azt végleg nem értem. Sem életveszély, sem terrortámadás esélye nem állt fenn.
2016. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

# 9


A buszon még enni sem szabad, már azért is leszállítanak. Miért pont a matyizást kéne megengedni szerinted?

2016. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!