Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan könyveket,...

Tudnátok olyan könyveket, esetleg filmeket mondani, amiknek a fő témája a skizofrénia, elmezavar, disszociatív személyiségzavar stb?

Figyelt kérdés
Mint például könyvben az 'Ötödik Sally' v filmben az '5 történet az elmezavarról' Nem tudományos, orvosi könyvek, dokumentumfilmek érdekelnének elsősorban, hanem ilyesmik amiket leírtam. :) Nagyon érdekel az ilyesfajta téma. Előre is köszönöm a segítséget! :)

2016. febr. 28. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Száll a kakukk fészkére

Viharsziget

2016. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. febr. 28. 19:17
 3/8 Molyember ***** válasza:
Aranyketrec. Orvos írta, de nem szakkönyv. Ennél jobb, átfogóbb és olvasmányosabb szerintem nincs. Letehetetlen.
2016. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
"Őt" is köszönöm! :)
2016. febr. 28. 20:21
 5/8 anonim válasza:
Utazás a koponyám körül
2016. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. febr. 29. 08:51
 7/8 anonim válasza:
Ha esetleg a japán drámákat kedveled, akkor ajanlom a Kill me, heal me-t..nekem ez nagy kedvencem…arrol szol h van egy nagy ceg, es az orokosnek tobb szemelyisege van..mivel ezt titkolnia kell felfogad egy titkos pszichologust, aki szinten problemas kicsit..kettejuk tortenete az egyik fo szal, masik h a foszereplo tobbszoros szemelyisegrnek kialakulasanak okat feltarjak..viki-n fent van magyar felirattal, nem banod meg ha bele nezel :)
2016. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. márc. 4. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!