Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne Japánba...

Mennyibe kerülne Japánba utazni? Fél millióból már ki lehet jönni? Milyen ott a közbiztonság és melyik városba érdemes menni?

Figyelt kérdés
Akinek már van tapasztalata annak külön megköszönném a válaszát. Szeretnék kimenni, kint élni és talán dolgozni is de még sosem voltam. A nyelvet már tanulom egy ideje, az angolom viszont elég jó, szóval remélem annyira nem vészes a helyzet. Ketten mennénk a barátnőmmel, ezért kérdeztem a közbiztonságot pontosabban, mert hallani egy két rémtörténetet. :)

2016. márc. 1. 10:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören : japán biztonságos, drága és egy gaijin nem élhet, dolgozhat ott azért mert ő eldönti. Ez nem Európa. Az okj semmit nem ér, de a diploma sem jelent túl sokat. A saját egyetemükön végzett japán embert preferálják. Majd meglátod.
2016. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 doncolaa válasza:
Üdv. Érdekel hogy hogyan alakult az életed😁
2022. okt. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nahát, meglepett, hogy ezt a kérdést anno feltettem, és felugrott ennyi évvel később haha :D Hát... Azóta felvettek Károlira Japanisztika szakra, de nem iratkoztam be végül. Sajnos nincs elég pénz most sem utazásra, sem tanulásra. Muszáj vagyok dolgozni, nemsokára költözök, és sajnos Magyarországon vagyok azóta is. Remélem másoknak sikeresebb megvalósítani a Japános álmait. Sajnos nekem ez nem fog osszejonni, habár évek óta vagyom erre
2022. okt. 28. 06:09
 14/14 doncolaa válasza:
Sajnálom hogy nem jött össze bár ne csüggedj ki tudja mit hoz még az élet. Sok sikert kívánok
2023. okt. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!