Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az alábbi eset valóban zaklatá...

Az alábbi eset valóban zaklatásnak számít?

Figyelt kérdés
Ha vkiről nyomós indokokból gondolom azt, hogy meghalt, mert rokon nyilvánosan névtelen gyászjelentést tett vkiről ki, de sem a rokon, sem az illető akiről gondolom nem erősített 100%ra meg abban, hogy ő jól van, én pedig ezért mindennap könyörögtem írásban, h adjon már magáról valós életjelet ez zaklatásnak számít, és feljelenthetnek érte rokonok? Nem a rokonoknak írtam mindennap, hanem az illetőnek, akiről feltételezem, hogy róla tették a gyászjelentést ki. Ilyen miatt meg is büntethetnek? Csak neten, és írásban kérleltem. A kérdés fontos lenne, mert ezzel fenyegettek nem rég meg, szintén nem az illető, akiről gondolom.

2016. márc. 7. 17:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hivatalos szerveket már kérdeztem, amire közölték, hogy nem adhatnak ki információt! :(
2016. márc. 7. 17:37
 2/11 A kérdező kommentje:
Az esetleges elhalálozásról kérdeztem már hivatalos szerveket meg. Tényleg fontos lenne a kérdés, az illető fontos része volt az életemnek. Én zaklattam "őket", vagy ők engem?
2016. márc. 7. 17:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha feltételezed, hoyg valaki meghalt, akkor minek írogatsz neki leveleket?
2016. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert közben "válaszolt", de csak is kizárólag virtuálisan "hitegetett" arról, hogy él.
2016. márc. 7. 18:35
 5/11 A kérdező kommentje:
És mert ahogy írtad FELTÉTELEZÉS, ergo nem elkönyveltem, hogy meghalt, elvégre semmit se tudhatok biztosra, épp ezért is könyörögtem az illető felé valós életjelért.
2016. márc. 7. 18:42
 6/11 anonim ***** válasza:

HA nem válaszolt, akkor VAGY meghalt, VAGY nem akar veled kapcsolatot tartani.

Az elsö esetben értelmetlen írogatni, a második esetben meg igen, kimeríted a zaklatás fogalmát ezzel, ami miatt megbüntethetnek.

2016. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Írtam fentebb... VIRTUÁLISAN, csak is kizárólag VIRTUÁLISAN válaszolt!
2016. márc. 7. 19:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs más közös ismerős, akitől megtudhatnád, mi újság? ( Munkahely, stb? Egyébként pedig azzal a válaszadóval értek egyet, aki azt írta, ha meghalt, hiába keresed. Ha él és Te is fontos vagy neki, előbb-utóbb kapcsolatba lép Veled.
2016. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az ami furcsa még nekem, hogy hirtelenjébe a közös ismerősök akik főleg elsődlegesen az én barátaim voltak pl. gyerekkorom óta ismertem őket, azok is "elfordultak" tőlem ilyen-olyan hülye indokokkal, amik miatt korábban sose tették volna, sőt. Tehát esélyt se hagytak rá, hogy tőlük megkérdezhessem. :(
2016. márc. 7. 19:10
 10/11 A kérdező kommentje:
Munkatársakat max csak netről ismertem hírből, személyesen nem, deha ismerném is személyesen őket, akkor sem merném megkérdezni őket. Azzal, ha él lehet ártanék is tényleg neki.
2016. márc. 7. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!