Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az alábbi eset valóban zaklatá...

Az alábbi eset valóban zaklatásnak számít?

Figyelt kérdés
Ha vkiről nyomós indokokból gondolom azt, hogy meghalt, mert rokon nyilvánosan névtelen gyászjelentést tett vkiről ki, de sem a rokon, sem az illető akiről gondolom nem erősített 100%ra meg abban, hogy ő jól van, én pedig ezért mindennap könyörögtem írásban, h adjon már magáról valós életjelet ez zaklatásnak számít, és feljelenthetnek érte rokonok? Nem a rokonoknak írtam mindennap, hanem az illetőnek, akiről feltételezem, hogy róla tették a gyászjelentést ki. Ilyen miatt meg is büntethetnek? Csak neten, és írásban kérleltem. A kérdés fontos lenne, mert ezzel fenyegettek nem rég meg, szintén nem az illető, akiről gondolom.

2016. márc. 7. 17:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
No mindegy, köszönöm az eddigi válaszokat. Többet már többször is úgy terveztem, hogy nem írtam volna az illetőnek, de épp az kavart mindig fel, hogy mikor befejeztem a az életjelért való könyörgést rá pár napra VIRTUÁLISAN visszaírt többször is, hol-erre hol arra válaszolgatva csak, hogy "bizonygassa", hogy él és hiába írtam neki, hogy ha él nekem csak VIRTUÁLISAN ne bizonygassa ezt. Remélem nem jelentenek fel. Nem gondoltam, hogy ez is zaklatásnak számítana, én eddig abban voltam, hogyha él is akkor is csak akkor, ha több ízben is kéri a másik felet, hogy ne keresse többé, hagyja békén, de ilyen nem történt.
2016. márc. 7. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!