Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gondolják Hitlert az...

Miért gondolják Hitlert az emberek rossz embernek?

Figyelt kérdés
Én rokonszenvet érzek magam közt és közte. És tudni szeretném, hogy miért mondja rá mindenki kapásból hogy gonosz. Kifejtős válaszokat jobban preferálom.
2016. ápr. 7. 20:54
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Egyébként, még azt hozzátenném, hogy Hitler is (szintén csak véleményem szerint) beleesett abba a csapdába, amibe a legtöbb uralkodó, és elvette az eszét a hatalom, bevallom, a Holokauszt túlzás volt, viszont emberi hiba az, amit az előbb is mondtam: a hatalom elvette az eszét.
2016. ápr. 7. 21:17
 12/30 anonim ***** válasza:
49%
Remélem nem leszel uralkodó
2016. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
67%

Én nem olvastam a Mein Kampfot, de majd elolvasom.

Az is biztos, hogy jópár zsidó meghalt a holokauszt során.

Én nem mondom, hogy gonosz volt, bár nem ismerem a munkásságát.



Azok zsidók akik káliummal mérgeztetik a nem kóser étkezési sókat, talmudista előírások szerint, ettől sokkal nagyobb "holokausztot" fognak előidézni itten.

Mivel rákeltő, vesepusztító keringésrontó.

Na meg ugye bemérgezik az ivóvizeket(ugyanoda vezetik a szennyvizet ahonnan az ivóvíz jön, és csak köveken szűrik át), tiltják az embereknek a tiszta desztilláltvízivást, amíg ők desztilláltvizet(esővizet) isznak.



Igazából, a zsidók az egész világnak a bűneit Hitlerre kenték, miközben a második világháború a káliummal való műtrágyázás miatt tört ki...

Olvassátok el ezügyben Arthur Koestler: Sötétség délben című könyvét.


Aki másnak vermet ás maga esik bele!

A régi jó magyar mondás.

2016. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
#13-as: Köszönöm, hogy megosztottad ezt velünk, bevallom, én erről nem is tudtam. Végre egy normális válasz - és ezt nem csak azért mondom, mert nem kötekedett. Ment a zöld kéz!
2016. ápr. 7. 21:25
 15/30 anonim ***** válasza:
53%
Én csak azért haragszom Hitler úrra, hogy a végére így elkúrta.
2016. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
72%

"Azok zsidók akik káliummal mérgeztetik a nem kóser étkezési sókat, talmudista előírások szerint, ettől sokkal nagyobb "holokausztot" fognak előidézni itten.

Mivel rákeltő, vesepusztító keringésrontó. "


- Káliummal. Mérgezni. Aha...

Tudod, a tengeri só nyers állapotában is tartalmaz káliumot. Sőt, nem csak tartalmazza, de az ember számára létfontosságú kálium első számú forrása a só. Nekem betegség miatt tablettaként kell szednem kálium-kloridot, és semmi bajom tőle.

Azért kíváncsi volnék, a Talmud hol ír erről.

2016. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
39%
Ugyanazért mint az inkvizíciót. Velük is szimpatizálsz? Ugyanaz csak nem faji hanem vallási alapon.
2016. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

"A betegség alatt az epét kell érteni, mivel 83 betegségnek van kitéve, mindezt elűzi egy sóskenyér és rá egy korsó víz"


A talmud só alatt NaCl ot ért, nem a KCl.


Ha kálium-kloridot szedsz és rákbeteg leszel, legalább majd tudod, hogy mitől.

2016. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
93%

Ha Hitler megnyerte volna a háborút akkor az emberiség ma őt istenítené. Például a szovjetek is ugyanúgy létrehoztak egy -izmust ahogy a nácik a fasizmust. A kínai kommunizmust is beleszámítva lehet hogy több ember halálát okozták mint a fasizmus. Mégis istenítette a világ a vörösöket csupán azért mert győztesek voltak. De amúgy egyik -izmus sem volt jó eddig. Mind erről szólt:

[link]

Mindegyik -izmus szélhámosság, piramisjáték, sőt szervezett bűnözés. A népirtás is jellemezte az -izmusokat, például a feudalizmust az előző válaszoló által említett boszorkányüldözés. Meg a tömeg teljes elbutulásával is járnak az -izmusok. Például az ártatlanok megkínzása és máglyán elégetése elég távol áll a doktori fokozattól.

2016. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
52%

De a Tóra is tudatosítja a zsidókban, hogy a másfajta kenyér, és a másfajta ivóvíz fogja kiirtani a nemzsidókat.

"Megáldja az Úr a te kenyeredet és vizedet"

"Nagy romlással, rontja meg őket az Úr a te Istened, míglen elvesznek"


[link]


Megjegyzés: A rákbetegség, csupán fertőzés a legfeltűnőbb tünete a fehér lepedékes nyelv. Lehet gyógyítani sóskenyérrel

2016. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!