Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit tegyek, hogy ne sírjam el...

Mit tegyek, hogy ne sírjam el magamat a ballagáson? Alapvetően nem vagyok sírós típus, nem is láttak még sírni az osztálytársaim, és nem sokára lesz a ballagás.

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyok velük, együtt táncoltam az egyik fiúval a szalagtűzőn, és a 2 legjobb barátnőm is abba az osztályba jár. És az egész évfolyammal jóban vagyok. Nem is állok sorfalat, hanem fotózni fogok.

2016. ápr. 3. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mért baj az, ha sírsz? Teljesen normális, ha épp kijön belőled.
2016. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem baj ha sírsz. Én hatodikos vagyok, de most gimibe megyek ezért ott hagyom az osztályomat. Imádom őket meg minden és én se vagyok valami sírós típus.

Ha mindenképpen leakarod kerülni a sírást akkor gondolj olyasmire hogy még találkzhattok, meg hogy egy új kezdet és sok jóra. Bár nehéz dolog lesz nem bőgne (én tuti fogok évzárón) mert nálatok valószínűleg lesz olyan aki sír és ha valaki melletted sír akkor nehéz kibírni hogy te se fakadj ki.

2016. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Relaxálj előző nap és lazulj.. Most például ha e ballagtok tudtok még találkozni . Én nyolcadikos vagyok és hát én sem akarok sírni..De viszont engem csomószor láttak már sírni.:Dd
2016. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Próbálj ne gondolkozni azon hogy mi lesz.. Csak fojts el minden gondolatot ami azzal kapcsolatos hogy többet nem lesztek együtt, lezárult egy korszak, vagy hogy milyen jó volt, minden gondolatot ami ehhez vezet fojts el.. Tudom hogy az egész erről szól, de másképp nem lehet, ha nem akarsz sírni. Aztán mikor hazaérsz minden visszafojtott érzelmet kiengedhetsz :).


Én ezt szoktam tenni, mondjuk így elég nehéz leírni hogy 'mit is.

2016. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindenkinek, hogy nem kaptam negatív válaszokat.


4-es az a helyzet, hogy utána egyik barántőmhöz megyek, aztán a másiknál alszom, másnap reggel pedig megyek segíteni az egyik idős rokonhoz, szóval majd max.másnap este leszek itthon, egyedül.

2016. ápr. 4. 15:20
 6/7 anonim válasza:
Gondolj vicces dolgokra...csak ne nevesd el magad.Az elég furán nézne ki :D
2016. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon-nagyon köszi! Most éppen nézegettem a szalagavatós képeket, és sírok egy kicsit, de felnevettem. :))
2016. ápr. 18. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!