Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha tapsoló szeretnék lenni...

Ha tapsoló szeretnék lenni hol tudok jelentkezni? Nagyjából mennyit tudnék keresni? És mennyi az esélye hogy bejutok?

Figyelt kérdés

Nyári elfoglaltságnak szánom, annyira nem is a pénzért, szóval az sem baj ha kevés de azért kíváncsi lennék. Tudom hogy minél több helyre jelentkezek annál valószínűbb hogy bekerülök, úgyhogy szeretném ha valaki írna nekem egy pár oldalt ami nem kamu.


Előre is köszi.



2016. ápr. 27. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

"Színészeket, statisztákat, modelleket foglalkoztató cégek kölcsönzik ki a tévéműsorokhoz a háttérben tapsoló nézőket, a megfelelő jutalékért - ez leginkább a felvétel hosszától függ."


[link]

2016. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. ápr. 30. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Bárki bejut, aki regisztrál pl. a DiBieM Casting Ügynökség oldalán. Onnantól kezdve kapod az e-maileket, hogy mikor mire lehet jelentkezni.


3.000,- Ft a napidíj, az első munkádból le szokták vonni a regisztrációs díjat.


[link]

2016. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. máj. 1. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:

"Érdeklődni szeretnék, hogy ha nincs tapasztalatom, akkor is kötelező a regisztrálásnál bepipálni, ha tapsolónak szeretnek jelentkezni?

És attól még, hogy regisztrálok, az nem jelenti azt, hogy jelentkeztem is valamire, igaz?"


Azt pipálod be, amit vállalsz. Amit nem pipálsz be, arra nem hívnak. (Bár a DiBieM-nél pl. e-mailt kapsz mindenről, és neked kell jelentkezni)


Nem, a regisztráció téged semmire sem kötelez. És őket sem, tehát az ügynökség sem köteles téged hívni attól, hogy regisztrálva vagy náluk. Ez csak egy lehetőség.

2016. máj. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!