Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » IWIWen nektek mennyi a "jól...

IWIWen nektek mennyi a "jól nézel ki átlag" az egymás szemében alkalmazásban? Egyetértessz vele? Esetleeg befolyásolta-e az önbizalmad?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 19:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem befolyásol önbizalomilag egy hülye alkalmazás, aminek inkább az egymás háta mögött nevet adnám. Vannak emberek akik direkt lehúzzák a másikat. Ha valakinek véleménye van rólam akkor álljon elém is mondja el, és ne névtelenül kattintgasson.

Elégedett vagyok magammal, egészséges önbizalommal :)

2010. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Engem az elején elkeserített az a vacak alkalmazás.Olyan szomorú lettem miatta.Pedig a külsőn kívül jó eredmények voltak:)

már nem nézegetem..

2010. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

13:48 vagyok

48 szavazat alapján 3,0 lett az eredményem:(

többi:

Őszinte vagy-->4,8


Kedves vagy-->4,8


Humoros vagy->>4,5


Kreatív vagy->>4,4


Jó az ízlésed-->4,0


Jó szakember vagy-->3,7


Képben vagy-->3,3

2010. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Maga az alkalmazás a hülyeség, mert általában olyanok értékelnek irigységből le, akik nem kedvelnek. A külsőre vonatkozólag meg pláne szándékosan leértékelnek. Ne adj a véleményükre, úgysincs igazuk!
2010. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Én kiléptem belőle, aztán még utána is kaptam olyat, hogy valaki értékelt. Ezután b*szott ideges lettem, és fogtam magam, kiléptem az összes alkalmazásból, és letiltottam az alkalmazásokat. És miért? Mert marhaság az egész, és az összes alkalmazás. Az Iwiw arra való, hogy az ismerőseiddel tartsd a kapcsolatot, és nem arra, hogy másokat lepontozz a hátuk mögött névtelenül.
2010. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!