Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megutáltak az osztályban,...

Megutáltak az osztályban, azért mert én más vagyok mint a többiek. Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 17:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Minden nap csak sírok,mindig kikészítenek :(
2016. máj. 20. 17:38
 2/18 anonim ***** válasza:
Miben más?
2016. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Úgyis mindjárt ballagás!
2016. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb szekál valaki, szólítsd fel határozottan, hogy hagyja abba. Ha három másodpercen belül nem megy el előled, orrnyergen vágod tiszta erődből! Utána senki nem fog szekálni. Szeretni sem fognak, de az ilyen emberek szeretetére nincs is szükséged.
2016. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
esetleg humorral visszavágni?
2016. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 gnoomage ***** válasza:
4# Vagy egyszerre 6-an rugdossák meg a folyosón... Ez nem egy amcsi tini dráma, nem fog elkezdeni bátorító zene szólni és "jaj, de badass vagyok" arcot se fogsz vágni a végén. Itt ha nekimész egy haveri körnek vagy a suliban, vagy rosszabb esetben kint vernek szarrá...
2016. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Miért bántanak, miben lennél más? Nem látják, hogy sírsz? Ilyenkor le kéne állni, tényleg. Ha segítene, írd meg nekem, mi a bajod! Egyébként pedig a délutáni foglalkozásokkal tedd boldogabbá a napod, zene-, rajz-, sport- és egyéb szakkörök!
2016. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6! Nekem bejött. HA nem cigányokból áll a szekacsoport, nem fognak neked rontani.
2016. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha valaki bánt, az a legkevesebb hogy megvéded magad! Ha sikerül, ha nem, meg kell próbálni!
2016. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Én mindent megpróbáltam,mégsem hagyják abba...szinte mindig sírva megyek ki a teremből az óra közepén... :( nekik ez jólesik ha mások szenvednek :( :(
2016. máj. 20. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!