Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megutáltak az osztályban,...

Megutáltak az osztályban, azért mert én más vagyok mint a többiek. Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 17:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#9:én mindent megpróbáltam hangsúlyozom MINDENT és mégjobban csinálták :(
2016. máj. 20. 19:12
 12/18 anonim ***** válasza:
És a tanár ilyenkor mit tesz? (Sírva mész ki.)
2016. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miben vagy más?
2016. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kínálkozz fel az osztály alfa hímjének , ha megszerzed őt rámenősséggel a pasidnak tuti tisztelni fognak !
2016. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Pontosan leírhatod itt névtelenül hogy miben gondolják hogy más vagy. Akkor könnyebben tudunk segíteni hogy miket lehetne tenni.

A legtöbbünk átélt kisebb-nagyobb szekálásokat az életben. Főleg ha érzik hogy az embernek nincs elég ideje vagy lelki ereje védekezni.

2016. máj. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#12:ilyenkor a tanár NAGYON lecseszi őket, szünetben lekövéreznek (pontosan nem tudom miért :/ ).

#13: nem hagyom hogy kihasználjanak, nem sminkelem magam,kicsit fiús vagyok... :/ nem úgy viselkedek mint a lányok,nem vagyok kitűnő tanuló,stb...

#15: #13-nak leírtam.

2016. máj. 21. 11:08
 17/18 anonim válasza:
Szia én 14/fiu és engem szeretnek, és másoknak is szoktam tanácsot adni... Figyelj csak arra ügyelj, hogy legyél igényes, tiszta, ha ezek a feltételek teljesülnek és meg mindig csináljak akkor az mar az ő lelki szegénységuk, remelem most ballagsz és megszabadulsz tőlük, közép suliban tiszta lappal kezdhetsz. Ha te jól érzed magad a borodben, bátran vállald fel magad (: remelem valamennyire segitettem (:
2016. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia! azóta elkerültél abból az osztályból, hogy érzed magad? remélem javult a helyzeted:)
2016. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!