Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amerikában az amerikaiak mire...

Amerikában az amerikaiak mire asszociálnak Magyarország és a magyarság hallatán?

Figyelt kérdés

Akár politikailag, vagy kultúrálisan, vagy akárhogyan...


És szerintetek mennyire vonnak egy kalap alá a cigány, roma kultúrával, a cgigánysággal?



2016. máj. 26. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Mint én mondjuk Palau hallatán.
2016. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

What? Hungry? Is that a country?


"mennyire vonnak egy kalap alá a cigány, roma kultúrával"


Egy átlag amerikai kb. annyira tudja, hogy itt valami helyzet van a cigányok meg a magyarok között, mint amennyire te tudod, hogy Dzsibutiban baj van az iszák meg az afarok között.

2016. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Jobb esetben "tudják", hogy balkán. De egy átlag amerikai nem tudja elehelyezni Európa országait, pláne egy ilyen jelentéktelent. Mint, ahogy egy átlag eurpai sem tudná elhelyezni az 51 amerikai államot, hiába tudná talán lassan összeszedni mondjuk fél óra alatt..
2016. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

#3


"elhelyezni az 51 amerikai államot " ???? :))

2016. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
"Hungary=hungry muhahaha " , kb ennyit tudnak hozzá tenni a témához átlagban
2016. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
#4 jaj ne elgépeltem egy számot, es a Balkánt sem írtam nagy bvel sőt , eurpait írtam európai helyett. Melyen kifinomult homorforrast gyartottam véletlen! Bszodj meg.
2016. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

#7

Ez nem elgépelés volt

De valóban azt hitted hogy 51 állam van az államokban

2016. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Azt bevallom, elbizonytalanítottál, hogy hány állam is van és mennyinek is gondolom es azóta utána néztem. De hogy te sosem fogod megtudni, hogy elgépeltem vagy rosszul tudom esetleg mindkettő mert 52-nek gondoltam, az biztos. Ennek ellenére ne legyen nagyobb örömöd az életben, mint mások gépelést vizsgálni es örülni a talált hibáknak..
2016. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%

Nem vizsgáltam csak szembetűnt a butaságod

Pont Miközben az amerikaiak tájékozatlanságáról írsz :)

2016. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Hogy jön ez a feltett kérdéshez???
2016. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!