Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek hogyan teltek a főiskolá...

Kinek hogyan teltek a főiskolás évei?

Figyelt kérdés
Mikor kapott kocsit, lakást, mikor talált barátot/barátnőt, hogyan ment át az egész gyerekből felnőtté? A szülők hogyan viselték?

2016. jún. 7. 23:18
 1/8 Eszter76 ***** válasza:
100%
Volt annyi eszem, hogy másik városba menjek, mint ahol laktam - és tanultam annyit, hogy sikerüljenek a vizsgáim. Így a szüleim jól viselték. :-) Boldog tudatlanságban. ;-) (Inkább nem gondolok abba bele, hogy egyszer ezt majd visszakaphatom a saját 3 gyerekemtől. LOL)
2016. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

"Mikor kapott kocsit, lakást,"


Bocs, de nem tudtam, hogy ez a főiskolás egyik ismérve! Te jó ég...

2016. jún. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

wowoztam ezerrel


22/F

2016. jún. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kapott kocsit, lakást? Hol élsz te, valami amerikai muzikelben?
2016. jún. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

- Nem kaptam se lakást, se autót, ma sincs egyik se, pedig már eltelt 10 év. Az albérlete és a kaját fizették, de persze inkább nem ettem, csak jusson pénz szórakozásra :D


- Kísérleteztem ezzel-azzal, barátságokat kötöttem, elkezdtem tanulni, utolsó évben megismerkedtem mostani feleségemmel is.


- Nem érzem hogy felnőtté váltam volna, inkább visszafejlődtem abból az ígéretes kamaszból, aki gimiben voltam. Tapasztaltabb lettem, de nem tutdtam leküzdeni a szorongásaimat és nem fejlődött a személyiségem.


- A szüleim szerencsére megértőek, de mondjuk nem is volt sok választásuk, vagy elfogadnak vagy nem.

2016. jún. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a legjobb dolog az volt benne, hogy a het nagy reszet otthon tudtam tolteni
2016. jún. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nappalin még emlékszem a beiratkozásra, aztán valamikor a az államvizsga után józanodtunk ki.
2016. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kapcsolatban voltam a szüleimmel, de mégis 180 km-re mentem egyetemre. Kolis voltam, imádtam minden percét. A szakon kevesebben voltunk, mint a gimis osztályomba, így nagyon összetartó brigád voltunk. A régi kocsinkat megkaptam, mikor lett jogsim, így 3-4 fix emberrel mindig együtt utaztunk, olcsóbb volt, mint vonatozni. Szüleim a boldog tudatlanságban ültek itthon, ők már csak a sikeres zh-ról és vizsgákról értesültek.
2016. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!