Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elsősorban Budapestiek válaszá...

Elsősorban Budapestiek válaszát várom a 13. kerületről mennyire veszélyes környék?

Figyelt kérdés
Jövőre egy olyan suli van tervben ami a 13. ker-ben van.Nem éppen szimpatikus az a része a városnak az előzőhöz képest sokkal veszélyesebbnek tűnik.Idáig az Üllői útra jártam ami ugye a 8 ker. egy része de nemvolt semmi gond amíg oda jártam pedig elég későn értek véget az órák későn jártunk haza.
2010. ápr. 15. 18:20
 1/1 anonim válasza:
Hat... szerintem a Lehel/Gyongyosi utcai metro megallo elege gazos este fele. Lehel piacnal nagyon sok a pias... valamelyik mar 16 ora fele a laban se all annyira talaj reszeg. Lattam par ci*ganyt is. Az egyik multheten elkuldott a p*csaba, mert nem adtam neki cigit. A srac 16-18 eves volt kb. Este fele utalok arra jarkalni. Sajnos arra dolgozom. Igy mindennap ezt latom, hetvegen nem tudom milyen...
2010. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!