Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nudista strandra csak idősek...

Nudista strandra csak idősek járnak?

Figyelt kérdés

Életemben először voltam a barátnőmmel, de mindketten azt mondtuk, hogy utoljára mentünk. Lényegében csak 60 év felettieket látni, hozzánk hasonló fiatalok egyáltalán nem voltak.


Nem is azért mentünk, hogy másokat nézegessünk, egyáltalán nem, de hát csak nem csukott szemmel van az ember és hát meg kell mondjam, eléggé visszataszító volt a miliő, ami körülvett így minket. Hiába na, egy 60-70 éves meztelen ember minden, csak nem szép látvány. Bocs.


Csak mi fogtunk ki egy ilyen napot, vagy mára már tényleg ennyire kiment a nudista strandolás a divatból, hogy szinte csak 60 év felettiek járnak ilyen helyekre?



2016. júl. 14. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen ez a nudista strand kiasszonykám! Nem a farokért járnak oda!
2016. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
XD
2016. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ilyen nap vagy pocsék hely. Normális helyeken babáktol kezdve a nagymamikig minden korosztály megtalálhato.
2016. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az mondjuk igaz, hogy ennek a korosztálynak a fiatalkorában volt nagy divatja a nudista strandolásnak és a naturizmusnak. Így nincs abban meglepő, ha esetleg felülreprezentáltak a nudista strandokon.


A másik meg az, hogy a fiatalok, akik ezt bevállalják, azok pedig még merészebbek mint az idősek. Nem mennek el feltétlenül a nudista strandokra, hanem bárhol letolják a gatyájukat, bugyijukat, ahol éppen nem hívják rájuk a rendőrséget. Leginkább illegális fürdőhelyeken :)

2016. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kqwert Gábor ***** válasza:
86%

Szerintem rossz napot fogtatok ki... Én Berényben pl. gyakran láttam kisgyerekes családokat, szerelmes kamaszokat és 20-30-40-es korosztályt is.

De sajnos az is igaz, hogy a naturizmus/nudizmus kultúrája hanyatlóban van, a magukat bevállalósnak gondolók ugyanis nem járnak nudista strandra, hanem akárhol levetkőznek... (És aztán a képeket meg is osztják a nagyvilággal...)

39/F

2016. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kqwert Gábor ***** válasza:
91%

Bár egy igazi nudista nem a szép látványért megy ilyen strandra, hanem azért, hogy élvezze a textilmentes napozás és fürdőzés előnyeit. :)

Ahogy normál strandra se azért járnak a (normális) strandolni vágyók, hogy másokat vizslassanak, hanem hogy napozzanak, fürödjenek.

Szerintem.

2016. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak idősek járnak, vannak fiatalok is bőven, bár külföldön kétségtelenül több.

De ilyen helyre nem másokat kukkolni jár az ember, tehát nem tök mindegy, hogy kik járnak oda?

2016. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire igen.


Magyarországon kevesen vannak a fiatal és középkorosztályból akik ennyire bevállalósak. Mi is voltunk a barátnőmmel Szeged környékén lévőnél puszta kíváncsiságból ha már arra jártunk benéztünk egy ilyen helyre. Maga a környezet nekünk tetszett de emberek között leginkább az idősebb korosztály volt jellemző, rajtunk kívül talán egy 30 év körüli fiatal házaspár volt kisgyerekkel. Meg 1-2 olyan családot láttunk akik vitték a 5-10 év körüli gyerekeiket és ennyi volt a történet. Mi mondjuk csak azért mentünk mert ki akartuk próbálni milyen a szabadban meztelenkedni nyilvános helyen ahol nem szólnak érte. Ez arra tökéletes volt, mi ketten jól éreztük így magunkat. A helyzettel nem éltünk vissza hogy szabadon bámulhatunk meztelen embereket meg kedvünkre nyalhatjuk, falhatjuk egymást meztelenül a nyílt szabadban. Persze nyakig érő vízben is viselkedtünk, én erre azért tekintettel tudok lenni, meg nekem nem volt az a kísértés hogy ha látok egy csinos nőt aki meztelen rohangál előttem akkor őt bámuljam és fantáziáljak sunyiban. Nem volt ilyen. Persze volt egy nagyon csinos 50 év körüli hölgy akire még a barátnőm is megjegyezte hogy nagyon csinos nő, de őt sem bámultam órák hosszát. Ő is a férjével ment ki meg a fiával aki max 10 éves lehetett. A férje elég fiatalnak tűnt max 40 éves lehetett. Tavaly is akartunk menni Balatonberénybe ott is van nudista strand bár nem jutottunk el, de a közös barátaink mentek négyen társasággal és mondták hogy ott is inkább az idősebb korosztály jellemző, de mondták hogy voltak 25-30 év körüli fiatalok is, meg két 20 éves lányt is láttak, de ők szégyenlősebbek voltak mert egyiken volt bugyi, másik meg mindig magára tekert valamit amikor kijött a vízből.

2016. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A nudista strandokon a serdülő korosztály szinte teljesen hiányzik. Sőt még a 16-25 korosztály is.


25-30as korosztály alig-alig.


30 felett kezd el növekedni a korosztályok valószínűsége és az 50es 60as korosztályból vannak a legtöbben.

2016. júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal Berénybe járok, 25 évesek vagyunk. :)
2016. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!