Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Párommal nudista strandra...

Párommal nudista strandra készülünk. Még nem voltunk ilyen helyen kérdezném milyen szokások, ill betartandó "szabályok" viselkedési módok vannak amire figyeljen az ember, hogy ne érje váratlan szitu és ne szólják meg mások?

Figyelt kérdés
Magyarul nem szeretnénk kitűnni a tömegből csak azért mert nem még nem voltunk ilyen helyen.
2012. aug. 17. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Párja a galambnak, kecskének, stb van.
2012. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
56%
Én sem voltam még, de gondolom az első és legfontosabb, hogy ne bámulj. De ne törekedj arra se, hogy ne nézz senkire, semerre, mert az is kellemetlen lehet a többieknek.
2012. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
75%
Emlékeztem, hogy valahol olvastam erről, és szerencsére megtaláltam : [link]
2012. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. aug. 20. 18:37
 5/5 AtyeszLL ***** válasza:
100%
Viselkedni kell. Senki nem ordibál, senki nincs terhére semmi féle módon a másiknak. Pedáns módon ügyelünk arra, hogy a természetet sem rongáljuk, és ha most mentek először, azt mindenki látni fogja rajtatok. Abból, ahogy körbenéztek vetkőzés előtt, közben, és abból, hogy a feneketek úgy világít, mint egy lámpa.
2014. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!